GIULIA NOVARS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIULIA NOVARS

Producent: Giulia Novars

Giulia Novars jest znakiem towarowym ZAO PO Resurs, rosyjskiego producenta mebli premium, który zdobył wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Red Dot.

Ciągła współpraca z europejskimi kolegami i dostawcami pozwala Giulii Novars zawsze być świadomym najnowszych trendów i tendencje w dziedzinie budowy kuchni, czy to najnowocześniejszych technologii, materiałów, akcesoriów, czy mody kuchennej.

Szybko wdrażając najbardziej postępowe innowacje, firma okazała się prawdziwym pionierem na rynku rosyjskim. Nowoczesne technologie stosowane w fabryce, a także szeroka gama materiałów i wyposażenia, pozwalają nam na wykonanie produktów dostosowanych do każdego klienta, uwzględniając jego wystrój wnętrz i styl życia, wpasowując pomieszczenia kuchenne-salonowe w architekturę projektowanego lokalu w w najlepszy możliwy sposób.

Oprócz mebli kuchennych, Giulia Novars produkuje szafy, salony, drzwi wewnętrzne, oferując tym samym swoim klientom kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie

Giulia Novars Historia

Podróż „Resurs” rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy cały kraj „walczył” z deficytem. Brakowało zarówno żywności, jak i wyrobów przemysłowych, w tym mebli. Wtedy to w Kirowo-Czepiecku powstała firma, która produkowała szafki i meble kuchenne z litego drewna sosnowego. Kilka lat później mały warsztat stał się dużym zakładem przemysłowym. W 1999 roku biznes kuchenny stał się samodzielną fabryką. Ponadto firma początkowo wybrała niszę dla drogich mebli i zbudowała swoją strategię rynkową zgodnie z ambicjami produktowymi. W 2003 roku została zarejestrowana nowa marka - Giulia Novars.

Włoscy eksperci asystowali przy projektowaniu i budowie fabryki, dzięki czemu marka ma włoskie korzenie. Jego utworzenie pozwoliło firmie nie tylko otwierać markowe salony w różnych miastach Rosji, ale także zapewnić rozpoznawalność produktów.

Dziś Giulia Novars słusznie stała się wiodącym wyborem na rosyjskim rynku meblowym. 47 salonów Giulia Novars jest reprezentowanych w 30 rosyjskich miastach – od Sankt Petersburga po Władywostok.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek