GIOVANARDI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GIOVANARDI

Producent: Giovanardi

Tensilence to marka Giovanardi w zakresie rozwiązań akustycznych. Założona w 1963 roku w Mantovie firma Giovanardi jest prowadzona przez rodzinę, która teraz, pod przewodnictwem niemych Carlo i Danieli, dotarła do trzeciego pokolenia i jest zintegrowaną firmą w branży tekstylnej z kilkoma oddziałami na całym świecie. Firma projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości tkaniny do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz, ochrony przeciwsłonecznej, architektury morskiej, tekstylnej, druku cyfrowego, zastosowań przemysłowych, logistycznych i rolniczych. Asortyment liczy ponad 3000 pozycji od 250 do 1.600 gr/m2 do 500 cm szerokości oraz dedykowaną kompletną linię akcesoriów.

Giovanardi nieustannie inwestuje w innowacyjność i jakość zgodnie z europejskimi przepisami Reach i Oeko-Tex. Aby zapewnić te wysokie standardy jakości, grupa profesjonalnych chemików aktywnie pracuje nad testowaniem produktów i oceną wydajności oraz specyfikacji, aby zaoferować konkretne wsparcie klientom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek