GILNHAMMER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GILNHAMMER

Producent: Gilnhammer

Gilnhammer to firma rodzinna o długiej tradycji, która jest obecnie w trzecim pokoleniu. W swoim zakładzie produkcyjnym Gilnhammer produkuje lekkie panele wielokrotnego użytku, systemy ścian wystawowych i części dostawców. Firma zawsze koncentruje się na zrównoważonym rozwoju produktów i oszczędzającej zasoby, neutralnej dla klimatu produkcji. To sprawia, że Gilnhammer jest firmą szczególnie myślącą przyszłościowo.

Mobilne systemy ścianek działowych wielokrotnego użytku są zbudowane z lekkich materiałów, mają powłokę laminowaną i rdzeń z papieru o strukturze plastra miodu. Ich konstrukcja jest niepowtarzalna, ich przeznaczenie jest funkcjonalne, a rozwiązanie trwałe.

W przeszłości głównym zastosowaniem tych ścian było zastosowanie w branży targowej. Obecnie różne rozwiązania są dostępne we wszystkich gałęziach przemysłu, w których istnieje potrzeba dzielenia pomieszczeń, dzielenia lub separacji różnych obszarów.

Modularność, kompatybilność, łatwa aplikacja bez narzędzi lub specjalna wcześniejsza wiedza sprawiają, że systemy ścienne są idealnym rozwiązaniem które mogą być ponownie używane tak często, jak to konieczne.

Lekkie moduły do biur, gabinetów domowych, gabinetów zabiegowych, placów budowy i muzeów

Gilnhammer oferuje szeroką gamę lekkich ścianek działowych, które znajdują zastosowanie w najróżniejszych obszarach. W zależności od wymagań dostępne są różne modele, różniące się sposobem łączenia paneli. Szczególnie popularny jest model G40 Classic. Jest uważany za najbardziej elastyczny model i jest idealny do wszystkich rodzajów biur, biur domowych, zakładów leczenia i placów budowy. Praktyczna konstrukcja z wykorzystaniem prostych łączników sprawia, że nie trzeba używać ciężkich narzędzi. W krótkim czasie bez problemu i bez wcześniejszej wiedzy można ustawić wiele liczników bieżących. Panele można równie szybko zdemontować i bezpiecznie przechowywać do następnego użycia.

Czy jest to wymóg tymczasowego oddzielenia pomieszczeń lub placów budowy, czy też długoterminowego stworzenia zupełnie nowych pomieszczeń, praktyczne moduły ścienne oferują niezliczoną ilość możliwości. Lekkie panele można ustawiać pod różnymi kątami i promieniami. Dużą popularnością cieszy się również koncepcja Room box, która pozwala na stworzenie indywidualnych kabin w krótkim czasie. Systemy ścienne oferują również możliwość integracji kabli zasilających, źródeł światła, wentylacji czy redukcji hałasu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek