GIACOPINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

GIACOPINI

Producent: Giacopini

Marka Giacopini, 100% Made in Italy, łączy umiejętności techniczne, projekt i inżynierię, aby tworzyć wyjątkowe i ekskluzywne metalowe przedmioty o współczesnym smaku. „Bright Metal Objects” to zapłata firmy, w której wyrafinowane chromatyczne uniwersum bawi się żywymi odcieniami najmodniejszych jaskrawych kolorów, takich jak mięta, melon i asfaltowa szarość. Meble Giacopini i akcesoria uzupełniające, w większości modułowe, wykraczają poza prostą estetykę, kontynuując filozofię „świadomej konstrukcji”: artykuły, które można dostosować do każdego wnętrza i które można łatwo przekształcać dzięki ich nieskończonej modułowości.

W Oprócz produktów z katalogu, dziesięcioletnie doświadczenie założyciela, Michele Giacopini, pozwala firmie na opracowywanie projektów całkowicie dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stając się w ten sposób partnerami projektantów wnętrz, architektów i klientów prywatnych.

"Produkuję coraz bardziej elastyczne, nieskończenie adaptowalne urządzenia wielofunkcyjne przedmioty, które są w stanie zaprojektować przestrzenie publiczne i domowe w równowadze między wytrzymałością a lekkością”.

Założyciel Michele Giacopini mówi

STORYA pasja do żelaza, pociąg do niekonwencjonalnych materiałów i silny związek z typową tradycją rzemieślniczą. W 2006 roku rodzeństwo Giacopinich – Sara, Marta i Michele – dało życie firmie, specjalizującej się w obróbce żelaza z preferencją dla sektora wyposażenia wnętrz.

Filozofia „świadomego budowania” rośnie, firma zaczyna tworzyć obiekty z długi cykl życia i łatwy do naprawy, przy użyciu materiałów nadających się do recyklingu, które można oddzielić pod koniec ich życia. W 2011 roku została zaprezentowana pierwsza strona internetowa prezentująca ważniejsze obiekty.

W 2018 roku, przy kreatywnym doradztwie firmy MM, Michele Giacopini poszerza horyzonty swojego projektu biznesowego, łącząc umiejętności techniczne, projektowe i produkcyjne. Kreacje soft pop mają za główny cel modułowość swoich produktów, z których rodzą się obiekty, które są wielofunkcyjne i nieskończenie modułowe, o współczesnym guście.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek