GHIDINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GHIDINI

Producent: Ghidini

Firma produkująca uchwyty i koordynatory, z długą historią sięgającą 1929 roku. Historia naszej firmy wynika z tej pracowitej i rzemieślniczej tradycji zarówno wykwalifikowanej siły roboczej jak i rolnictwa. Ghidini to jedno z najbardziej typowych imion w dolinie, więc Pietro wziął swój przydomek, z którego zasłynął, od swojego małego gospodarstwa w Bosco, gdzie również pracował.

W 1950 roku synowie weszli do firmy, która przede wszystkim doprowadziły do powstania nowych fabryk, a także rozpoczęły ciągły proces innowacji technologicznych.

Dzisiaj seria nowszych przejęć sprawiła, że konieczne jest zorganizowanie znacznie większej rzeczywistości produkcyjnej, która została ponownie zjednoczona pod znakiem towarowym Ghidini Group.

Dzisiaj nowy biznes Grupa obejmuje zatem Ghidini, historyczną markę, Ghidini Aluminium, nową markę specjalizującą się w produkcji klamek aluminiowych. GM, która produkuje klamki i koordynaty na kontrakty i duże dostawy dla przemysłu z branży stolarki okiennej i drzwiowej. De Venieri, produkt stworzony przez lokalnych rzemieślników, aby na nowo edytować formy i materiały starożytnej tradycji klamek.

Nowa struktura Grupy Ghidini jest pewnym punktem odniesienia dla sektora, łącząc jednego producenta w unikalnym katalogu technicznych i formalnych rozwiązań klamek i współrzędnych z mosiądzu, brązu, stali nierdzewnej, stopu cynku, aluminium, nylonu i żelaza.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek