GH LAZZERINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

GH LAZZERINI

Producent: Gh Lazzerini

Garden House Lazzerini od 1968 roku produkuje ręcznie robione luksusowe luksusowe meble, a wszystko rodzi się z miłości do „skrojonego na miarę”. budować, aż do najdrobniejszych szczegółów.

Z tych doświadczeń dowiedzieliśmy się, jak projekt produktu wpływa nie tylko na estetykę, ale także na wydajność i trwałość.

Od domku na wsi, po willę nad morzem, przejazd apartament wielkomiejski, aż po hotele, restauracje, butiki największych marek modowych: pracujemy z cennymi materiałami dostępnymi w naturze, takimi jak drewno i kamień, a każdy egzemplarz potrafimy uczynić „wyjątkowym”, realizując życzenia naszych klientów i wychodząc naprzeciw potrzeb każdego środowiska.

Zespół Garden House Lazzerini wspiera klienta w każdym szczególe

od dostawy po instalację i wdrożenie, Garden House Lazzerini może być Twoim jedynym dostawcą lub wspierać Twój zespół architektów .

Rozwijający się Garden House Lazzerini na przestrzeni lat stworzył jedne z najbardziej prestiżowych obiektów na całym świecie, wraz z prywatnymi domami, willami, bibliotekami i szkołami, dbając o każdy szczegół.

W ciągu ostatnich 47 od lat kreacje Garden House Lazzerini podróżują po całym świecie.

Firma rozwija się z poczuciem piękna i innowacji, które są stale odnawiane w jej projektach wnętrz i na zewnątrz.

Garden House Lazzerini łączy w sobie nieustanny twórczy ruch, pasję do naturalne materiały i miłość do Made in Italy.

Silny toskańskimi korzeniami, Garden House Lazzerini nadaje we Włoszech i na świecie, dzięki swojej pracy, mistrzostwu i autentyczności toskańskich rzemieślników.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek