GFS ITALIAN INNOVATIVE GLASS FIXING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GFS ITALIAN INNOVATIVE GLASS FIXING

Producent: Gfs Italian Innovative Glass Fixing

Najbardziej autentyczny wyraz made in Italy, jakość i wzornictwo są głównymi atutami rozwiązań GFS, które oferują szeroką gamę produktów zdolnych do zaspokojenia wszelkich potrzeb.

GFS zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań dla paneli szklanych. Nasze systemy mocowania oraz opatentowane akcesoria są produkowane we Włoszech i charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i walorami estetycznymi, wyprzedzając wymagania rynku. Nasze produkty udaje się zaspokoić pomysły i projekty architektów i projektantów. Ponadto są niezawodne i odpowiednie dla szklarzy, instalatorów drzwi i okien, wykonawców, projektantów wnętrz, stoczni i techników.

Naszym nieustannym wysiłkiem jest ciągłe dążenie do innowacji technologicznych, a robimy to poprzez opracowanie

unikalne i zdywersyfikowana produkcja stworzona we własnym dziale Badań i Rozwoju. Każdy element jest zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby wyróżniał się w projektowaniu mebli, wystroju wnętrz i architekturze szklanej.

Od 2001 roku nasze rozwiązania powstały w Schio, Vicenza we Włoszech, a dzięki eksperckiej i głęboko zakorzenionej sieci

są środkiem, za pomocą którego marka GFS jest eksportowana na cały świat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek