GEZE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GEZE

Producent: Geze

Najważniejsze dla nas jest zaufanie klientów do naszych produktów, rozwiązań systemowych i usług w zakresie drzwi i okien. Jesteśmy główną siłą napędową cyfrowej sieci technologii budynków – mając na uwadze jeden cel: rozwój komfortowych budynków. Nasze inteligentne produkty robią wrażenie na naszych klientach na całym świecie dzięki wykonaniu, wygodzie i wzornictwu.

Nasza historia obiecywała ekscytację od samego początku. Mistrz tokarz Georg Friedrich Vöster, mechanik Max Wessinger i biznesmen Friedrich Carl Bauer najpierw założyli własne firmy w różnych lokalizacjach – aż do połączenia sił i położenia kamienia węgielnego pod GEZE. Przełomowa decyzja i początek długiej historii sukcesu: ponieważ dziś – ponad 150 lat później – jesteśmy globalną firmą rodzinną, której innowacyjne rozwiązania sprawiają, że budynki są bardziej komfortowe.

Globalnie odnosząca sukcesy firma rodzinna

Odnieśliśmy odnoszący sukcesy i zdrowy finansowo rodzinny biznes od 1863 roku, który przez lata sprawdził się na całym świecie. Łączymy w sieć wszystkich zaangażowanych we wszystkich fazach cyklu życia budynku i osiągamy znakomite wyniki dzięki naszej wiedzy branżowej i specjalistycznej. Angażujemy się w projekty naszych klientów na wczesnym etapie i pozostajemy zaangażowani na dłużej. Oferujemy innowacyjną technologię drzwi, okien i bezpieczeństwa dla inteligentnych budynków. Pozostając konsekwentni, zawsze jesteśmy ciekawi, dynamiczni i otwarci na najnowsze trendy, wydarzenia i rynki.

Nasze lokalizacje

Jesteśmy ponad 3000 osób na całym świecie. Posiadamy zakłady produkcyjne w naszej siedzibie w Leonbergu, a także w Tianjin (Chiny), Zrenjanin (Serbia) i Barcelonie (Hiszpania). Nasze 31 filii znajduje się na całym świecie: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Skandynawia, Benelux, Hiszpania, Portugalia, Polska, Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, RPA, Węgry, Indie, Rumunia, Ukraina, Singapur, Rosja, Brazylia, Turcja. Nasze lokalne biura zapewniają, że zawsze jesteśmy blisko naszych klientów i możemy zaoferować doskonałą obsługę na miejscu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek