GES GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

GES GROUP

Producent: GES Group

Od momentu powstania w 1997 roku Ges Group specjalizuje się w projektowaniu mebli do przebieralni, basenów i sanitariatów z laminowanego HPL warstwowego i szkła. Modułowość, wytrzymałość i zgodność z obowiązującymi przepisami BHP to cechy wyróżniające kompletne rozwiązania, mające na celu uproszczenie usług w obiektach sportowych, szkołach, szpitalach, obiektach przemysłowych i turystycznych we Włoszech i na całym świecie.

Ges Group łączy swoje zainteresowanie badaniami technologicznymi i dbałość o projektowanie w ciągłej analizie stylu i funkcji. Liczne obiekty sportowe, szkoły, firmy, szpitale i obiekty turystyczne wybrały produkty Grupy Ges: od szatni po ławki, ścianki modułowe po kabiny obrotowe oraz wyposażenie i produkty do basenów.

Zawsze uważny na potrzeby klienta i rynku , przy pomocy projektantów i planistów firma oferuje najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji. Ekskluzywna gama produktów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, z szeroką gamą kolorów, sprawia, że Ges Group jest najbardziej niezawodnym partnerem pod względem parametrów technicznych, wykończeniowych i funkcjonalnych. Wyrafinowane wzornictwo najwyższej jakości oznacza, że produkty Ges Group przekształcają każde otoczenie w bezpieczne i piękne środowisko, zgodne z obowiązującymi przepisami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek