GEOPLAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GEOPLAST

Producent: Geoplast

Geoplast SpA to firma założona w 1998 roku zrodzona z intuicji jej założyciela, który uważał, że szalunki do fundamentów wentylowanych MODULO są jedną z najważniejszych innowacji w budownictwie. Obecnie firma produkuje produkty dla siedmiu różnych ogólnych obszarów zastosowań: Fundamenty, Deskowania, Płyty, Zieleń i Ogród, Gospodarka Wodna , Sport i Środowisko. W każdym z tych ważnych obszarów misją Geoplast jest tworzenie nowych produktów wspierających środowisko i dobro człowieka.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek