GENESIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GENESIS

Producent: Genesis

Założona w 1989 roku na rynku ceramiki i akcesoriów, Genesis szybko stała się wiodącą marką w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Eksportujemy od 1990 roku i jesteśmy obecnie dostępni w ponad 70 krajach, zdobywając w tym procesie nagrodę Queens.

Od tego czasu zdywersyfikowaliśmy asortyment, aby przejść do podłóg kontraktowych, narzędzi do podłóg ceramicznych i miękkich, a ostatnio do mat wejściowych branżach.

Promujemy nasze produkty za pośrednictwem architektów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych, wykonawców i użytkowników końcowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek