GEESA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 356 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 356 elementów

GEESA

Producent: Geesa

Geesa zajmuje się projektowaniem, rozwojem, produkcją i dostarczaniem akcesoriów łazienkowych z pasją i poświęceniem od 135 lat. Geesa specjalizuje się w wysokiej jakości akcesoriach łazienkowych o przemyślanym designie i dbałości o szczegóły. Marka zapewnia architektom, projektantom wnętrz, klientom i użytkownikom końcowym maksymalne wsparcie w projektowaniu i realizacji wnętrz łazienkowych. Ponadczasowe projekty, świetna funkcjonalność oraz design i funkcjonalność. Akcesoria łazienkowe Geesa można znaleźć w gustownych łazienkach domowych oraz w najbardziej znanych na świecie hotelach i największych statkach wycieczkowych, gdzie produkty są intensywnie użytkowane i gdzie akcesoria muszą spełniać najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, wzornictwa, montażu i łatwości użytkowania . Geesa to autentyczna marka z holenderskim DNA

międzynarodowa zorientowana na holenderską tradycję. Widać to w ponadczasowych projektach, świetnej funkcjonalności i bogatych kolekcjach. Firma projektuje z myślą o potrzebach klientów i na życzenie oferuje produkty i usługi szyte na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek