GEDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów

GEDA

Producent: Geda

GEDA przyjmuje podejście do produkcji, które wyróżnia je jako szklarnię pomysłów, nosząc swoją nazwę przedmiotom łazienkowym i kuchennym o oryginalnym designie i innowacyjnych funkcjach.

Rzemieślnicza dbałość o szczegóły i potencjał nowoczesnego przemysłu sprawiają radość mariaż, dający początek stylowym i praktycznym modelom na najnowocześniejszych technologiach.

Design

Design to dla nas odkrywanie piękna w życiu codziennym. To wyobraźnia zamienia się w dłoń, która kształtuje i przekształca nawet najbardziej funkcjonalne przedmioty w akt twórczy. Nasze serie baterii, produktów Wellness oraz akcesoriów łazienkowych i kuchennych powstały z myślą o połączeniu estetyki z technologią wysokiej jakości, Made in Italy i zawsze zwracają uwagę na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Chcemy tworzyć produkty niepowtarzalne i rozpoznawalne, ale w których jednocześnie możesz się odnaleźć i zainspirować. Twoja osobowość, styl GEDA.

Zainspirowany zabytkowymi maszynami

Od narodzin marki, projekt GEDA zawsze wyróżniał się podstawowymi liniami, których głównym źródłem inspiracji był skrajny minimalizm sztuki orientalnej, zwłaszcza japońskiej i wychowanie w formie, geście i ruchu. Od 2017 roku, wraz z narodzinami Tibò, GEDA zaczęła odkrywać nowe inspiracje i jeden z najbardziej poszukiwanych trendów w aranżacji wnętrz: styl industrialny. Eklektyczny urok, który łączy filozofię odnowy zrodzonej w nowojorskich loftach po II wojnie światowej z sugestiami rewolucji przemysłowej i jej symbolami: maszyną, sprzętem. Na pochwałę współczesnej i wielkomiejskiej techniki.

Zainspirowane naszymi korzeniami

Kolekcje baterii łazienkowych i kuchennych oraz produktów Wellness firmy GEDA są projektowane i produkowane we Włoszech. Nasza ziemia, północno-wschodnia. Jedno z najbardziej owocnych źródeł inspiracji. To ludzie, produktywni i niestrudzeni, którzy zbudowali ducha przedsiębiorczości na know-how rzemieślniczym. Lasy, które odradzają się po burzy. Światłocień tworzony dotykiem pędzla na fresku. Przeplatanie się rzek przecinających równinę. Blask morza pod światło. Nasze korzenie, ziemia, którą kochamy. Kim jesteśmy.

Produkcja

W ostatnich latach przechodzimy proces transformacji korporacyjnej, dostosowując produkcję zgodnie z zasadami lean production i szerzej lean thinking. Celem jest poprawa wydajności produkcji, optymalizacja czasu i metod pracy. Mało tego, zgodnie z proekologiczną misją, która przyświecała firmie od początku jej powstania, rozpoczęliśmy prace nad digitalizacją w celu wyeliminowania w 100% papierowych dokumentów, zarówno w dziale produkcyjnym, jak i handlowym. Nasza produkcja zachowała inspirację matrycą rzemieślniczą. Produkty wykonywane są według każdego zamówienia, ze szczególną dbałością o detale i wykończenie, co gwarantuje naszym Klientom troskę o krawiecką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek