GD ARREDAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

GD ARREDAMENTI

Producent: GD Arredamenti

Historia GD Arredamenti sięga 1969 roku w Biancade, mieście na obrzeżach Treviso w północnych Włoszech, które tradycyjnie znane jest z produkcji mebli. Firma zawdzięcza swój rozwój i sukces intuicji i wytrwałości swojego założyciela Giuseppe Dolfo

nie wspominając o jego umiejętności świadomego reprezentowania i wyrażania fundamentalnej więzi między „tradycją a nowoczesnością”.

Wartości: z szacunku dla swoich klientów Spółka przykłada najwyższą wagę do składu i substancji swoich materiałów, zwłaszcza drewna. Drewno odgrywa kluczową rolę w meblach GD Arredamenti, stanowiąc nieodłączną część DNA firmy

nie tylko ze względu na swoją historię i tradycję, ale także ze względu na swoją uznaną trwałość i możliwość ponownego wykorzystania z biegiem czasu. Dział obróbki drewna firmy wykorzystuje jesion, dąb i inne gatunki drzew, wszystkie pochodzące z obszarów objętych monitoringiem ponownego zalesiania. Po procesie starzenia drewno jest cięte na kawałki i obrabiane w ramach prawie całkowicie zintegrowanego procesu produkcyjnego.

Styl: oprócz poprawy relacji między formą a funkcją, badania GD Arredamenti w dziedzinie projektowania opierają się również na kreowanie nowoczesnego i trwałego wymiaru stylistycznego

pozbawionego ekstrawagancji i przemijających mód, tworząc ponadczasową estetykę o takich samych cechach jak same produkty. Długotrwała trwałość z odpornością na zużycie i zmieniające się gusta. Takie podejście do projektowania wywodzi się z koncepcji „modnej klasyki”

intuicja stylistyczna i filozofia leżąca u podstaw GD Arredamenti, która wpłynęła na rynek

rzuca nowe światło na projekty mebli do domu i kuchni oraz nadaje GD Arredamenti rozpoznawalną i niepowtarzalną tożsamość .

GD Arredamenti oferuje swoim klientom produkty o wyraźnej tożsamości, opartej na jakości ich zawartości i pojemników oraz na materiałach użytych do ich budowy, takich jak drewno, kamień, stal i szkło. Tożsamość ta opiera się na niezawodności i trwałości produktu oraz na właściwej równowadze między formą a funkcją, z poszanowaniem klientów, użytkowników i środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek