GAYAFORES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GAYAFORES

Producent: Gayafores

Firma Gayafores, założona w 1897 roku, specjalizuje się w produkcji porcelanowych płytek podłogowych i ściennych, a jej roczna produkcja wynosi ponad 3,5 miliona metrów kwadratowych. Gayafores ma ponad stuletnie doświadczenie w dekorowaniu stylu życia i projektowaniu ponadczasowych środowisk za pomocą produktów ceramicznych, które są obecnie eksportowane do ponad 110 krajów. Gayafores posiada 100 000 metrów kwadratowych obiektów wyposażonych w najnowszą technologię w branży. Wyposażenie te, w połączeniu z wykorzystaniem surowców od wiodących międzynarodowych dostawców oraz profesjonalizmem ludzkiego zespołu, umożliwiają osiągnięcie maksymalnej doskonałości produktu końcowego. Jakość jest centralną osią filozofii Gayafores, której codzienna praca opiera się na oferowaniu nowych możliwości i rozwiązań dekoracyjnych, dostosowanych do potrzeb każdego z rynków. Aspekt, który został doceniony w 2000 roku certyfikatem ISO 9001.

Gayafores i jego rygorystyczny dobór najlepszych surowców Obok jakości produktu końcowego, serwis jest kolejną cechą wyróżniającą Gayafores, pod dwoma podstawowymi przesłankami: spersonalizowana obsługa klienta oraz szybkość i wydajność procesów. A wszystko to przy zaangażowaniu i zaangażowaniu zespołu składającego się z ponad 135 profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby Gayafores stała się jedną z firm referencyjnych w hiszpańskim klastrze ceramicznym.

Jest tylko z najbardziej zaawansowanymi technologie połączone z dużym doświadczeniem i rygorystyczną selekcją najlepszych surowców (gliny, szkliwa, fryty itp.) pozwalają na uzyskanie kolekcji wysokiej jakości i pięknych produktów. W tym sensie GAYAFORES prowadzi staranną i kompleksową kontrolę odbioru i późniejszego wykorzystania takich surowców (gliny, glazury, fryty itp.), które są monitorowane przed iw trakcie procesu produkcyjnego, co pozwala uniknąć ewentualnego zanieczyszczenia procesu produkcyjnegokamionka porcelanowa: triumf dekoracji Najnowsze innowacje i technologie zastosowane w produkcji porcelanowych płytek podłogowych i ściennych oznaczały prawdziwą rewolucję w świecie dekoracji i aranżacji wnętrz, nie tylko ze względu na możliwości estetyczne, ale także ze względu na walory techniczne ( jakość, trwałość, odporność...), co niewątpliwie daje jej ogromne korzyści przy dekorowaniu wszelkiego rodzaju przestrzeni. Stąd jej sukces, stając się niezastąpionym materiałem dla architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Katalog Gayafores: wszechświat możliwości dekoracji Katalog porcelany Gayafores to wszechświat możliwości dla wszystkich stylów z pokryciami i chodniki, które w unikalny sposób odtwarzają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz:

- Klasyczne wnętrza z posadzką z rektyfikowanej porcelany, szkliwionej lub polerowanej, które odwzorowują wyrafinowanie najbardziej tradycyjnych marmurów z nowoczesnym i bardzo eleganckim akcentem.

podłogi imitujące drewno gresowe, których znakiem rozpoznawczym jest efekt przetarcia lub postarzania.

- Środowiska przemysłowe z nawierzchniami o efekcie miękkiego cementu lub mocnym charakterem, dostępne dla stylu każdego projektu.

minionych czasów i zachwyci miłośników koloru i tradycji ceramicznych

- Nowoczesne i awangardowe otoczenie nts z powłokami imitujących kamień naturalny o najbardziej realistycznych teksturach, jakie można znaleźć.

Gayafores i jego zaangażowanie w zrównoważony rozwój Firma Gayafores jest również zaangażowana w zrównoważony rozwój i troskę o środowisko poprzez efektywne wykorzystanie energii oraz redukcję i recykling odpadów, oraz posiada Zintegrowane Zezwolenie na Środowisko oraz Globalną Deklarację EPD (Integral Product Declaration) certyfikowane przez AENOR.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek