GATTONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

GATTONI

Producent: Gattoni

Założona w latach 50-tych przez Pietro Gattoniego firma GATTONI RUBINETTERIA wykorzystuje najnowocześniejsze maszyny i systemy, które pozwalają na wykonanie bardzo dokładnych baterii łazienkowych, których obróbka i wykończenie są w całości zarządzane wewnątrz firmy. Prezes Remo Travaini, jego brat Stefano i jego profesjonalny zespół, to nowa siła, która dała firmie przedsiębiorczy zwrot, nie tracąc z oczu bezpretensjonalnych dróg i moralnego szacunku, które wyróżniają tę wielką rodzinę/biznes. Współpraca, która została nawiązana z ważnymi firmami architektonicznymi i inżynieryjnymi, jest kolejnym krokiem na rynku, który wymaga postępu technologicznego kształtów i produktów, ale jednocześnie inspirowanych życiem codziennym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek