GATTI PRECORVI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GATTI PRECORVI

Producent: Gatti Precorvi

Firma GATTI PRECORVI srl produkuje blachy perforowane od 1941 roku, a od 1996 roku w końcu pracujemy w idealnej lokalizacji w nowym zakładzie w Medolago, niedaleko autostrady A4 Mediolan-Wenecja, na terenie należącym w całości do firmy o powierzchni 40 000 m2 , z czego 13.000 znajduje się w nowoczesnych halach przemysłowych.

Możliwości produkcyjne w odniesieniu do blach perforowanych są obecnie największe i najbardziej zróżnicowane we Włoszech. Nasz asortyment obejmuje zarówno standardowe typy, takie jak klasyczny format 2000x1000 mm (z zapasem ponad 35.000 arkuszy), jak i szeroką gamę specjalnych typów odpowiadających specyficznym wymaganiom rynku wykonanych z różnych metali: od zwykłej stali po potrzebne do głębokiego tłoczenia, od stali nierdzewnej do stopów aluminium itp. Firmy, które wykazały zainteresowanie naszymi produktami są najróżniejsze począwszy od producentów urządzeń do samochodów, przez zastosowania rolnicze, zakłady petrochemiczne, producentów mebli metalowych, po nowoczesne budownictwo przemysł i izolacja akustyczna zakładów i sprzętu, od mikrowykrawania do zastosowań o dużej grubości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek