GARVAN ACOUSTIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GARVAN ACOUSTIC

Producent: Garvan Acoustic

Garvan Acoustic kształtuje emocje dźwięku i muzyki. Urodzony w 2005 roku w Faenza z pasji dwóch założycieli, udało mu się połączyć technologię akustyczną z najbardziej wyrafinowanym projektem, tworząc idealną syntezę formy i wydajności. Produkujemy architektoniczne rozwiązania dźwiękowe oferujące najwyższej jakości wrażenia słuchowe dzięki obecności głośników architektonicznych i powierzchni dźwiękochłonnych, które doskonale komponują się z otoczeniem. Garvan Acoustic stara się wykorzystać swoją wiedzę w służbie kreatywności i projektowania

pomagają urzeczywistniać projekty. Made in Italy i włoski styl są podstawą wszystkich naszych rozwiązań i wynikiem umiejętnego kunsztu odzwierciedlającego najwyższą jakość i dbałość o szczegóły.

Badania i technologia w Garvan Acoustic Od 2005 roku badania w dziedzinie technologii akustycznych w celu optymalizacji akustyka dźwiękowa i środowiskowa to jedno z kluczowych działań marki. W siedzibie Faenza Garvan Acoustic pracuje w pomieszczeniu pogłosowym, którego ściany odbijają fale dźwiękowe, aby przetestować każdą powierzchnię pochłaniającą dźwięk. Posiadają również komorę półbezechową, laboratorium technologiczne do wykonywania badań akustycznych, dzięki czemu możliwe jest wykonanie dokładnych pomiarów fonometrycznych z wyłączeniem odbitych składowych dźwięku i szumu tła. Wszystkie ich kreacje są starannie składane i testowane jeden po drugim. Garvan zawsze przywiązywał dużą wagę do innowacji i technologii, stale poszukując nowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które dodatkowo zabezpieczają wysoką wydajność swoich produktów. W 2006 roku Garvan wprowadził na rynek swój rewolucyjny system montażu wpuszczanego, dzięki czemu głośniki są prawie niewidoczne, umożliwiając im „znikanie” w ścianie, torując w ten sposób drogę nowym i niezbadanym rozwiązaniom estetycznym. Wprowadzając zastosowanie ceramiki, stali nierdzewnej i Corianu®, Garvan przeprowadza specjalne testy i badania tych materiałów w celu dostosowania ich do szafek, zarówno poprzez łączenie ich z innymi materiałami, jak i poddawanie ich specjalnej obróbce. Garvan stawia również na badania nad zastosowaniem najnowszych technologii dźwiękowych w swoich produktach, mając na celu optymalizację ich jakości dźwięku. Na przykład tak zwana technologia G.Bass jest stosowana w głośnikach zewnętrznych i zapewnia doskonałą odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości dzięki zastosowaniu podwójnego głośnika obciążonego linią transmisyjną, co pozwala uniknąć stosowania dodatkowych subwooferów. Dzięki doświadczeniu i know-how swoich wyspecjalizowanych techników audio oraz najnowocześniejszemu sprzętowi audio, Garvan Acoustic ożywia innowacyjne rozwiązania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek