GARDESA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GARDESA

Producent: Gardesa

Od ponad 30 lat Gardesa zapewnia domy, firmy i miejsca publiczne doskonałością opartą na ciągłych innowacjach i rygorystycznej weryfikacji ich wydajności na każdym etapie. Jako część wiodącej międzynarodowej grupy w dziedzinie bezpieczeństwa drzwi ASSA ABLOY, z ponad 2 milionami drzwi wyprodukowanych w ciągu 35 lat, Gardesa zawsze zwraca uwagę również na zrównoważony rozwój środowiska.

innowacja: dział Badań i Rozwoju wychwytuje, bada i przekształca je w konkretne rozwiązania. Stąd rygorystyczne testy, wewnętrzne i zewnętrzne, przeprowadzane są przez instytucje i podmioty uprawnione do certyfikacji wydajności, często obejmujące grupy fokusowe z wybranymi klientami. Rezultat: niezniszczalne drzwi antywłamaniowe, zawsze w czołówce pod względem wydajności i technologii, dotrzymujące kroku oczekiwaniom rynku.

Asortyment, design i serwis, 3 doskonałości dla wyjątkowych drzwi.

Uwaga na rynek nie jest ograniczona do wydajności, ale rozciąga się na szeroką gamę dla każdego typu klienta, od dealera po projektanta, od salonu po hurtownię, nawet w przypadku produktów o wysokiej jakości estetycznej i elastyczności wykończeń. Aby wesprzeć sieć dealerów i instalatorów Gardesa Assistance posiada zespół wykwalifikowanych techników bezpośrednio gotowych do pracy z klientem końcowym.

Bezpieczeństwo w nazwie projektu Made in Italy.

Od lat Gardesa stawia na piękno drzwi, inwestując w badania materiałowe i badanie nowych kształtów. Z ideą uczynienia drzwi głównym aktorem projektu i poprowadzenia wielkiej rewolucji stylu, główny wkład pochodzi ze współpracy z architektami i międzynarodowymi projektantami. Gardesa proponuje kolekcje, które otwierają światy piękna, kreatywności i fantazji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek