GARDECO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 132 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 132 elementów

GARDECO

Producent: Gardeco

Gardeco to firma z siedzibą w Belgii, założona we wrześniu 1999 roku przez Sonję Crevits i Jana Simaeya. Firmę można uznać za wydawcę sztuki, specjalizującego się w rękodzielniczych przedmiotach dekoracyjnych. Głównym celem Gardeco jest przedstawienie sztuki i designu szerszej publiczności poprzez najbardziej ekskluzywne sklepy wnętrzarskie na świecie, renomowane sklepy muzealne, galerie sztuki, architektów i projektantów wnętrz. Firma nie tylko ręczy za kreatywność artystyczną, ale także za zrównoważony rozwój i dobrobyt społeczności, wspierając lokalne projekty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek