GARDA FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

GARDA FURNITURE

Producent: Garda Furniture

Garda tworzy wygodną, współczesną i zabawną kolekcję, która wypełnia Twoje życie radością życia.

Garda reprezentuje markę designerskich mebli ogrodowych stworzoną w 2018 roku przez firmę Animo, produkującą rozwiązania zewnętrzne i współczesne wzornictwo mebli ogrodowych zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. W asortymencie znajdują się krzesła i stoły, sofy oraz różnorodne akcesoria outdoorowe. Głównymi wartościami marki są produkty dostępne, traktowane z elegancją. Wszystkie produkty są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy w Valjevo w Serbii. Każdy element jest wynikiem długiego procesu, który łączy tradycję i innowację, doskonałość inżynieryjną i kreatywny geniusz. Wszystkie etapy produkcji są kontrolowane i zarządzane przez Animo, a wszystkie produkty Garda podlegają europejskim procedurom certyfikacji, aby zagwarantować ich bezpieczeństwo i ekologię.

Nie ma znaczenia, czy jest to basen, ogród, kawiarnia czy taras restauracji, każdy Kolekcja Garda jest łatwo regulowana i nadaje wyraźny charakter każdemu otoczeniu.

Szczególną uwagę zwraca się na jakość produktów i ich wysoką odporność na warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne oraz obróbkę produktu końcowego, dając klientowi pełne wyczucie komfortu i relaksu. Główni projektanci i dyrektorzy artystyczni Garda to dwoje młodych ludzi, projektanci wnętrz Anica Andric i Milan Karisik (AM Studio), których marzeniem od zawsze było stworzenie marki mebli ogrodowych i po studiach postanowili rozpocząć swoją przygodę we współpracy z Animo. Wykorzystując najwyższej jakości materiały i dbając o każdy szczegół, tworzymy zabawną, innowacyjną, wygodną, zabawną i kolorową kolekcję mebli, która nada każdej przestrzeni blasku i radości życia. Garda wierzy, że meble ogrodowe mogą być eleganckie, odważne i wyrażać swoje emocje. Przemyślany design i kolor mogą zwiększyć radość z rozmowy, jedzenia i spędzania czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną.

W 2019 roku Garda zdobyła nagrodę IDA Design Award za kolekcję krzeseł Kapua.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek