GARBELOTTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GARBELOTTO

Producent: Garbelotto

Od 1950 roku Parchettificio Garbelotto produkuje wysokiej jakości podłogi drewniane z wyselekcjonowanego drewna pochodzącego z całego świata. Miłość rodziny Garbelotto do drewna i wieloletnie doświadczenie, ciągłe badania technologiczne pozwoliły wspólnie z firmami Master Floor i Wooden Floor osiągnąć doskonałość w produkcji szerokiej gamy podłóg drewnianych i akcesoriów.

Pełny cykl produkcyjny od klejenia do wykończenia powierzchni produkowany jest w naszych zakładach - gwarancja produktu w całości WYKONANE WE WŁOSZECH.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek