GARAVENTA LIFT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GARAVENTA LIFT

Producent: Garaventa Lift

Garaventa Lift to obecnie jedna z największych na świecie firm zajmujących się dostępnością i mobilnością. Działa w Ameryce, Europie, Azji i Oceanii, oferując szeroką gamę rozwiązań ułatwiających dostęp, od wind platformowych i wind po podnośniki siedzeń. W Garaventa Lift wierzymy i pracujemy, aby zapewnić każdemu dostęp i mobilność. Naszą wizją jest poprawa jakości życia poprzez zapewnienie dostępności dla wszystkich. Nasze produkty to winda domowa, winda luksusowa, winda do siedzenia, winda dla wózków inwalidzkich. Dzięki naszym produktom jesteśmy w stanie spełnić wymagania prawne na różnych kontynentach.

NASZA HISTORIAW Garaventa Lift wierzymy i pracujemy, aby zagwarantować każdemu dostęp i mobilność. Od początku istnienia pasjonujemy się tym, a naszą misją jest pomaganie ludziom w jego osiągnięciu. Korzenie firmy sięgają roku 1928 w pięknych Alpach Szwajcarskich, gdzie Karl Garaventa zbudował swoją pierwszą z wielu kolejek linowych. Od tego czasu Garaventa Lift wyrósł na światowego lidera z silną obecnością na całym świecie. Grupa Garaventa Lift jest obecnie znaczącą rzeczywistością w Ameryce, Azji, Europie i Oceanii, reprezentującą niezawodność, bezpieczeństwo i innowacyjność produktów ułatwiających dostęp w celu stworzenia dostępnego świata. Pracujemy nad dostarczaniem niestandardowych rozwiązań dźwigowych do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych oraz wnosimy naszą wiedzę inżynierską i standardy wysokiej jakości, aby usuwać bariery architektoniczne dla milionów ludzi na całym świecie.

NASZA MISJA Działamy w celu dostarczania unikalnych rozwiązań i zagwarantowania lepszego życia dla wszystkich , zawsze blisko Ciebie. Dzięki naszym wewnętrznym ekspertom możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdej potrzeby, pomagając społecznościom i rodzinom ulepszać ich domy i lokalizacje publiczne. Działamy po to, aby dostarczać unikalne rozwiązania i gwarantować lepsze życie każdemu, zawsze blisko Ciebie. Dzięki naszym wewnętrznym ekspertom możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdej potrzeby, pomagając społecznościom i rodzinom ulepszać ich domy i lokalizacje publiczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek