GAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 264 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 264 elementów

GAN

Producent: GAN

Gan to hiszpańska marka należąca do firmy Gandía Blasco z Walencji, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży tkanin do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Osobliwością tej marki jest fakt, że to właśnie z niej pochodzi największa obecnie Gandía Blasco. Właściwie pierwsza produkcja rodziny właściciela sięga lat czterdziestych i dotyczy właśnie tworzenia tkanin. Potem na przestrzeni lat biznes był inaczej ukierunkowany, ale pierwotna miłość i pasja do tkanin nigdy nie wyblakły i połączyły się w tę wyjątkową markę. Produkty Gan mają na celu wyposażenie przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych w unikalny i oryginalny styl, związany z obszarem, na którym są wytwarzane (a więc z wpływami śródziemnomorskimi i iberyjskimi): są to nie tylko dywany, pokrycia ścian lub mebli, ale także artefakty organizujące przestrzeń, np. ścianka działowa LAN, która doskonale sprawdza się również jako oparcie kanapy.

Gan jest również bardzo aktywny na polu społecznym, realizując projekty na rzecz obrony dzieci i kobiet pracujących na terenach wiejskich w krajach najsłabiej rozwiniętych, jedno z tych działań odbywa się w Indiach, gdzie angażuje się w rozwój lokalnych społeczności poprzez pracę i rozwój kreatywności.

Rzemiosło i kreatywność produktów GanProdukty Gan to nie tylko przedmioty z tkaniny: każda kreacja ma swoją historię i osobliwość. Na przykład Nuances to kolekcja filcowych dywanów i puf, zaprojektowana przez Patricię Urquiolę, w której odzyskuje się nawet odrzucone włókna tego materiału, co daje w rezultacie mieszankę linii i kolorów, przypominającą kamień.

Oryginalność w wykorzystaniu materiałów charakteryzuje również Mix&Match, taca stołowa, stworzona przez brazylijską ceramik Flavię Del Pra, która wykorzystuje aluminiową podstawę z ceramicznymi wstawkami. Dostępne w dziewięciu ekskluzywnych modelach, w trzech różnych rozmiarach, wszystkie w 100% ręcznie wykonane, łączą w sobie elegancję i praktyczność.

Wraz z kreatywnością, Gan zawsze towarzyszył dogłębnym badaniom technologicznym: na przykład kolekcja Garden Layers jest idealna do użytku na zewnątrz ponieważ tkaniny użyte do jego stworzenia zostały poddane specjalnej obróbce, która zwiększa ich odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Tkaniny zrodzone z rodziny Gandía Blasco Aby zrozumieć, co kryje się za historią i filozofią Gan, należy cofnąć się do korzeni Gandía Blasco, firma, w której wszystko się zaczęło. Założona przez rodzinę o tej samej nazwie w 1941 roku i od razu znana z produkcji tkanin, firma ta - w latach dziewięćdziesiątych - przeszła na produkcję wyposażenia wnętrz i elementów zewnętrznych. Ale pasja do tkanin nigdy nie osłabła, a Gan stała się młodszą siostrą, ale nie mniej ważną niż pierwsza. W 2004 roku artystyczny kierunek Gan przeszedł w ręce Mapi Milleta: z jego kreatywnym impulsem firma określiła swoje wytyczne, wykonane z pracy rzemieślniczej, dużo kreatywności i silną ciekawość nowych technik i nowych projektów. Pojęcie domu, rozumianego nie tylko jako miejsce do życia, ale jako styl życia, jest ideą, którą Gan dzieli z Gandíą Blasco: strefy prywatne i miejsca do spotkań z przyjaciółmi i bliskimi wyróżnia inny sposób postrzegania przestrzeni, oryginalnych tkanin, użytych w nieoczekiwany sposób, tworzących wciągające wrażenia o wielkim wpływie. Gan jest dziś synonimem jakości, dbałości o środowisko, technologii połączonej z kunsztem i pasją do śródziemnomorskiego smaku, który jest eksportowany z Europy do salonów na całym świecie.

Oryginalne i personalizowane dywany i tkaninyGan dba o cały łańcuch produkcyjny od projektu do realizacji i dostawy. Rzemieślnicy, architekci, międzynarodowi artyści, firmy stowarzyszone: wszyscy pracują dla maksymalnej oryginalności, jakości i zadowolenia klienta. Produkcja Gan, oprócz standardowych dywanów i tkanin, które są bardzo cenione i obecne w hotelach i biurach na całym świecie, obejmuje również naprawdę ekskluzywny program personalizacji. Od inspekcji po wysłuchanie potrzeb klienta, wszystko jest szczegółowo analizowane, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie: dywany i tkaniny całkowicie dostosowane do materiału, kształtu i rozmiaru są używane do pokrycia foteli, sof, ścian, aby stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne otoczenie . Tu znowu mówimy głównie o biurach i obiektach noclegowych, które chcą zaoferować swoim klientom oryginalność.

GAN zakupy online na Maximus DesignW sklepie Maximus Design można kupić online ponad 200 produktów hiszpańskiej marki GAN: dywaniki, poduszki , tkaniny i meble tapicerowane o niepowtarzalnym designie!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek