GAMMASTONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GAMMASTONE

Producent: GammaStone

GammaStone, lider w produkcji własnych płyt wielkogabarytowych i najbardziej wyrafinowany system na świecie, to nowoczesna i dynamiczna struktura z głęboką znajomością branży kamienia naturalnego.

Grupa jest synonimem doskonałości i ekskluzywności, które są cechami, które z ponad pięćdziesięcioletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej oraz niestrudzonego zaangażowania i poświęcenia w realizacji produktów najwyższej jakości, które zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.

Tysiące świadków na całym świecie potwierdzają jakość produktów, wszechstronność, niezawodność i gwarancja, Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, opracowała innowacyjną myśl technologiczną i nieustanne poszukiwania ekskluzywnych rozwiązań inżynierskich, które podkreślają materiały i ich piękno dla realizacji urokliwych projektów.

Nasze płyty powstają cenionego naturalnego marmuru, trawertynu, szkła, porcelany.

Produkty charakteryzują się zwartością, doskonałymi właściwościami technicznymi właściwości użytkowe, niezwykła wytrzymałość, nieporównywalna estetyka, która sprosta każdemu stylowi architektonicznemu.

Nieskończona ilość rozwiązań do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, w stylu klasycznym i nowoczesnym, jest w stanie zaspokoić każdy gust i potrzeby.

Własne płyty wielkogabarytowe produkowane są w największych i najbardziej wyrafinowanych zakładach na świecie. GammaStone jest idealnym partnerem projektu i procesu konstrukcyjnego.

Firma korzysta z najnowszej generacji maszyn zdolnych do podniesienia standardów jakości produktów i zmniejszenia wpływu na środowisko. Ma tę zaletę, że potrafił tworzyć i patentować fazy pracy i ekskluzywne rozwiązania. Jako jedyna na świecie jest w stanie dostarczyć gotowe elementy do montażu i konfiguracji.

Firma należy do pierwszych ISO 9001 certyfikowanych przez IMQ, najważniejszy włoski instytut certyfikujący, lider w Europie w ocenie zgodności (bezpieczeństwo, jakość, zrównoważony rozwój) we Włoszech i za granicą, co jest typowym elementem doskonałości Madein-Italy.

Procesy produkcji i organizacji wewnętrznej są zgodne z surowymi zasadami jakości, aby konsekwentnie utrzymywać najwyższe standardy jakości.

The GammaStone produkty wytwarzane są zgodnie z surowymi wymaganiami EOTA (Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych), głównego europejskiego instytutu, który poświadcza doskonałość jakości potwierdzając przydatność produktu. Produkty GammaStone zostały wybrane ze względu na oryginalność, innowacyjność i funkcjonalność oraz zdobyły ważne nagrody.

Badania i rozwój to klucz do sukcesu w dziedzinie produkcji wielkogabarytowych paneli świetlnych. GammaStone jest znany jako poszukiwacz najlepszych rozwiązań wygrywających dla operatorów pola kamieniarskiego. W laboratoriach GammaStone powstają nowe pomysły na produkty, procesy i technologie, które pozwalają im zaistnieć jako liderzy na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek