GAMMA & BROSS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 515 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 515 elementów

GAMMA & BROSS

Producent: Gamma & Bross

Fachowe połączenie technik projektowania i produkcji z historyczną znajomością zawodu z jego specyficznymi potrzebami. Jakość konstrukcji oraz wizerunek salonu to kluczowe elementy, na których GAMMA & BROSS SPA skupia swoje przedsiębiorcze zaangażowanie rynek. Na początku lat 90. dotarły do innych krajów europejskich, a także do Azji, Bliskiego Wschodu i Stanów Zjednoczonych. Obecnie firma sprzedaje swoje ekskluzywne meble w ponad 50 krajach, a sieć dystrybucji została rozwinięta w ponad 30 krajach.

Siedziba firmy znajduje się we wspaniałym pagórkowatym regionie w pobliżu jeziora Garda. Tutaj biura handlowe, dział projektowy i laboratoria produkcyjne, a także nowy salon wystawowy o powierzchni 10 000 m2 z najnowocześniejszymi projektami, realizują wyposażenie na rynek krajowy i zagraniczny, które stanowią ponad połowę obroty grupy. Nie trzeba wspominać o znaczeniu wizerunku salonu w branży fryzjerskiej, branży profesjonalnej, która od lat opiera się na dopracowaniu i nowych niuansach dbałości o szczegóły.

GAMMA & BROSS SPA co roku proponuje różne kolekcje z bardzo szczególne cechy. W ich skład wchodzi szeroki wybór urządzeń stylizacyjnych, foteli stylizacyjnych, sof w poczekalniach, misek na szampony, recepcyjnych, ekspozytorów, profesjonalnych suszarek kapturowych, stołów do masażu, pedicure SPA, stolików do paznokci, a także szerokiej gamy akcesoriów designerskich, w tym lamp, taboretów , wózki, szafki, stojaki na plakaty, stojaki na czasopisma, plakaty.

Metody produkcji oparte są na najnowocześniejszych systemach, gdzie komputer jest podstawowym elementem, dzięki któremu wyeliminowane zostały czynności manualne, szczególnie tam, gdzie precyzja i powtórzenie jest konieczne. W innych dziedzinach, np. stolarstwie, malowaniu i montażu, operator jest nieodzowną, kolejną gwarancją rzemieślniczego włoskiego designu.

Jak można zagwarantować naszym klientom rezultaty, jakich oczekują w odniesieniu do idei wizerunku salonu, odzwierciedlającej ich osobowość?

Tutaj najnowsze projekcje CAD pozwalają GAMMA & BROSS SPA na wykorzystanie wirtualnych trójwymiarowych projektów, dając klientowi wizualną ocenę, często w czasie rzeczywistym przez Internet. W ten sposób klient ma ostateczny efekt tego, jak będzie wyglądał jego salon.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek