GALBUSERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GALBUSERA

Producent: Galbusera

Galbusera Giancarlo & Giorgio, położona u podnóża Prealp Lombardzkich, nad brzegiem jeziora Como, jest najstarszym włoskim producentem architektonicznych wyrobów żelaznych. Nasza firma powstała w 1925 roku. Wszystkie produkty są wytwarzane i wykańczane w naszych fabrykach we Włoszech tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi. Jesteśmy jedynym producentem sprzętu architektonicznego, który oferuje 13 różnych wykończeń rękodzieła. Najszerszy wybór wyrobów żelaznych z gamy rustykalnej i klasycznej jest w stanie zaspokoić każde życzenie.

Historia Galbusera W 1925 Domenico Colombo, stryjeczny dziadek obecnych właścicieli Galbusery, założył mały warsztat rzemieślniczy do obróbki kutego żelaza w Malgrate nad jeziorem Como, na północy Włoch. W 1961 Giancarlo Galbusera, z pomocą swojego brata Giacinto i pod okiem wuja, przekształcił mały warsztat w firmę rzemieślniczą, a ze względu na rosnące zapotrzebowanie rynku przeniósł produkcję do Valmadrera, gdzie nadal ma swoją siedzibę. Po wzięciu udziału w pierwszych międzynarodowych targach marka Galbusera zyskuje sławę, a dzięki ciągłemu wzrostowi produkcji zostaje otwarta nowa siedziba w Civate. Po śmierci Giancarlo w 2004 r., kontrolę nad firmą przejęli jego synowie Giorgio i Domenico oraz córka Donatella, którzy kontynuują produkcję artystycznych elementów metalowych do wnętrz i ogrodu z kutego i kutego żelaza.

Wyroby GalbuseraFirma wyróżnia się od momentu powstania dla jakości swoich produktów. Podchodzimy z wielką starannością z każdego punktu widzenia: od wyboru i zakupu surowców po pakowanie, które odbywa się we własnych zakładach. Główna część produkcji nadal wykonywana jest sprawdzonymi metodami rękodzielniczymi, które pozwalają na tworzenie unikalnych produktów najwyższej jakości.

Przywiązujemy dużą wagę do każdego etapu produkcji, począwszy od wyboru surowców, aż po pakowanie. Z dumą oferujemy produkt rękodzieła wykonany w 100% we Włoszech!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek