GAGGIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GAGGIO

Producent: Gaggio

Gaggio jest liderem firmy w produkcji PROFESJONALNYCH i PROJEKTOWYCH parasoli zewnętrznych, dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, restauracji, barów, lodziarni, ogrodów, plaż i basenów.

Dlaczego warto wybrać parasole gaggio?

Gaggio urodził się 60 lat temu i jest jedną z pierwszych włoskich firm, które opracowały modele parasoli dedykowane profesjonalistom nawet w dużych rozmiarach. Szeroka gama parasoli przeznaczona jest dla świata Contract i HO.RE.CA. sektor, hotele, luksusowe kurorty i specjalistyczne cateringi, bary i lodziarnie, baseny i kluby plażowe, ale także dla osób prywatnych, które w domu poszukują prawdziwych rozwiązań relaksacyjnych i mebli ogrodowych, które tworzą dekoracje, patia i dekorację bez poświęcania jakość i trwałość. Nasze parasole zawsze były projektowane, opracowywane i produkowane w całości w naszej firmie z siedzibą w Wenecji we Włoszech. Firma jest obecna z rosnącym sukcesem we Włoszech, w Europie i na świecie dzięki wygodzie i elegancji swoich produktów, bogatych w mocne treści projektowe, które przekładają się na harmonię form i rozpoznawalną tożsamość jej kolekcji, wykonanych z ram aluminiowych i śruby ze stali nierdzewnej, w połączeniu z innowacyjnymi materiałami, tkaninami i zadaszeniami, które minimalizują konieczność konserwacji parasola.

Gaggio: historia warta opowiedzenia

Był rok 1960, kiedy Vittorio Gaggio zaczynał w małym warsztacie rzemieślniczym w głębi kraju weneckiego , wymyślił pierwsze modele włoskich parasoli przeciwsłonecznych, zaczynając od drewna, z którego wykonano listwy i słupki, z dodatkiem szorstkiego płótna, które było szyte ręcznie przez jego żonę Egle. Ta wrodzona zdolność tworzenia była od tego czasu przekazywana z pokolenia na pokolenie, w miarę jak firma ewoluowała, podobnie jak jej produkty.

Misja firmy Gaggio

W tej ewolucji misja firmy zawsze pozostawała taka sama: produkcja parasoli i pokrowców zaprojektowanych dla profesjonalne zastosowanie. Jakość, trwałość, łatwość użytkowania, estetyczne wyrafinowanie i dbałość o szczegóły to nasze cechy wyróżniające.

Te elementy dały początek bardzo wydajnym parasolom technicznym, które stają się prawdziwymi elementami wyposażenia i designu.

W ten sposób firma doszła do trzeciej generacji.

Gaggio interpretuje, a czasem antycypuje naturalną ewolucję rynku

łącząc nowoczesne technologie projektowania i produkcji z ogólnowłoską umiejętnością tworzenia niestandardowych produktów i rozwiązań.

Projekt i materiały dla Gaggio

Przyjazny dla użytkownika charakter produktu zawsze zapewnia jego niezawodność. Gaggio produkuje parasole o idealnie zbilansowanych wagach, gabarytach i mechanizmach.

Dobór materiałów do wprowadzenia w cyklu produkcyjnym to jedno z największych osiągnięć firmy.

Tkaniny produkcyjne, mechanizmy obsługi, jakość nakrętki i śruby oznaczają sukces profesjonalnego produktu. Z tego powodu Gaggio od lat współpracuje z partnerami, którzy produkują wysokiej jakości materiały dla sektora morskiego i zapewniają najwyższą trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek