GAËLLE PINEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GAËLLE PINEL

Producent: Gaëlle Pinel

Urodzona w rodzinie kowali, Gaëlle Pinel ściśle współpracowała z brytyjskim projektantem Tomem Dixonem w Londynie, zanim wróciła do Francji, aby w 2017 roku uruchomić własną markę wyrobów ze stali.

Produkcja

Jej linia przedmiotów i mebli jest w całości wykonana we Francji. Ściśle współpracując z ojcem w fazie projektowania i prototypowania, Gaëlle i Erik tworzą wszystkie elementy razem przed wysłaniem projektów do produkcji w rodzinnej firmie w Normandii.

Poprzez swoje elementy Gaëlle chce urzeczywistnić zrównoważony i ponadczasowy projekt . „Moje przedmioty są zaprojektowane tak, aby towarzyszyły naszemu codziennemu życiu z miękkością i elegancją”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek