FUORIPISTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FUORIPISTA

Producent: Fuoripista

Fuoripista to nowa marka ELITE stworzona we współpracy z Adriano Design: to inne podejście do aktywności sportowej – stąd nazwa Fuoripista, po włosku „off-piste”. Marka to nie tylko sportowiec, to prawdziwy styl życia, którego celem jest wprowadzenie wartości piękna, elegancji i formalnej prostoty do utrwalonego doświadczenia ELITE. Fuoripista będzie zawierał kolekcję ekskluzywnych kreacji i „athleisure”, które wzbogacą występ, aby uczynić go ergonomicznym, akustycznym i emocjonalnym: narzędzia treningowe zamieniają się w „doświadczalne” produkty, które pasują do naszego codziennego życia. Ich wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania i wysokiej klasy materiały konstrukcyjne wyróżniają je spośród tradycyjnego sprzętu sportowego i czynią z nich element wyposażenia, który doskonale pasuje do wnętrz mieszkalnych, profesjonalnych lub hotelarskich. Procesy rzemieślnicze i etapy przetwarzania są w całości przeprowadzane we Włoszech, zgodnie z najwyższymi standardami operacyjnymi.

Założona w 1979 roku firma ELITE jest jednym z największych graczy na świecie na rynku butelek, koszyków na butelki, trenerów domowych i technologii do jazdy na rowerze stacjonarnym . Do tej pory jest oficjalnym dostawcą 10 drużyn WorldTour. ELITE to firma stworzona z entuzjastów jazdy na rowerze, więc każdy produkt jest starannie projektowany przez wewnętrzny zespół badaczy, aby zawodowi kolarze mogli go przetestować. Zdobyte z biegiem czasu know-how sprawiło, że ELITE znalazła się na pierwszym planie międzynarodowej branży kolarstwa halowego

firma została wybrana w 2017, 2018, 2019 i 2020 roku jako jedna z najlepszych włoskich firm w ankiecie „Champions” przeprowadzonej przez ItalyPost dla prestiżowego felietonu Corriere della Sera Economy, który podkreślił swój model rozwoju oparty na badaniach, innowacjach i pracy zespołowej. ELITE dokładnie wybrała swoich partnerów produkcyjnych, którzy wdrażają procesy ręczne i najbardziej zaawansowane technologie, aktywując efektywne partnerstwa, które tworzą łańcuch dostaw premium.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek