FULGOR MILANO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

FULGOR MILANO

Producent: Fulgor Milano

Fulgor powstał w 1949 roku w Gallarate i skoncentrował się najpierw na produkcji kuchenek, grzejników, a następnie najnowocześniejszych kuchni.

W wyniku zmian w metodach gotowania oraz nowych pragnień i potrzeb konsumentów, Fulgor został wyposażony z nowoczesnymi maszynami produkcyjnymi do ekspansji za granicę. Kolejne dziesięciolecia charakteryzowały się pojawieniem się urządzeń do zabudowy z nowymi wykończeniami, także w szkle. Piece pirolityczne i palnik dwupłomieniowy to innowacje, które Fulgor eksportował na cały świat w latach 90-tych. Wraz z nadejściem nowego tysiąclecia, Meneghetti Spa, solidna i historyczna firma produkcyjna w Veneto, kupiła markę, a historia Fulgor toczyła się dalej z marką Fulgor Milano.

Meneghetti zainwestował ogromne środki w Fulgor Milano, a nowa kolekcja została natychmiast umieszczona w segment high-end design. Wraz z wprowadzeniem „odchudzonej produkcji” procesy przemysłowe firmy przeszły całkowitą transformację. W ten sposób optymalizowane są wyniki zarządzania procesami operacyjnymi, a ilość odpadów jest systematycznie redukowana.

Dziś Fulgor Milano to w 100% doskonałość Made in Italy, rozwijająca się firma z globalną dystrybucją na najważniejszych rynkach międzynarodowych, dzięki własnej elastyczności i zrozumienie różnych dynamik biznesowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek