FR-ONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FR-ONE

Producent: FR-One

FR-One jest liderem w branży z natury ognioodpornych (IFR) materiałów wyposażenia wnętrz do zastosowań kontraktowych, hotelarskich i mieszkalnych, spełniających wszystkie światowe certyfikaty FR. Tkaniny FR-One Fire Retardant nie przyczynią się do rozprzestrzeniania płomieni, co oznacza, że zatrzymają płomienie dzięki swoim właściwościom samogasnącym. Właściwości te są zawarte w strukturze molekularnej włókna i dlatego nigdy nie zmniejszą się ani nie będą szkodliwe dla środowiska, zapewniając jednocześnie optymalne właściwości ekologicznego prania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek