FRAUFLEX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FRAUFLEX

Producent: Frauflex

Frauflex urodził się w 1952 roku i obecnie może pochwalić się ponad 60-letnim doświadczeniem w projektowaniu dobrego wypoczynku.

To historia w całości made in Italy, składająca się z pomysłów, LUDZI, entuzjazmu, chęci rozwoju i realizacji projektu .

Urodziła się jako mała firma, ale z biegiem lat została potwierdzona jako jedna z pierwszych firm w branży wypoczynku.

Nowe koncepcje przemysłowe skłoniły Frauflex do stworzenia we własnej fabryce, specyficzna kontrola wszystkich czynności produkcyjnych łóżek i materacy, synteza chęci nadania jakości i długowieczności swoim wyrobom.

stąd decyzja o posiadaniu w firmie wszystkich etapów produkcji wyrobów i utrzymaniu wzorów łóżek nawet po ich wyjściu z katalogu. Ma to na celu zapewnienie efektywnego wkładu w rozwój naszych klientów oraz utrzymanie wartości produktu w czasie.

Badania zawsze były ważnym strategicznym elementem polityki rozwoju firmy, co wyraża się poprzez współpracę z projektantami wnętrz i rozwój ich prototypów, ponieważ wartości takie jak kreatywność, jakość i dbałość o szczegóły są korporacyjnym DNA.

Przez lata w gamie propozycji Frauflex wyróżnia się bliski związek z nurtem, wykazując głęboką zdolność uchwycenie potrzeb i gustów zróżnicowanej publiczności i międzynarodowej antycypacji i interpretacji aktualnych trendów

Historia Frauflex to historia przedsiębiorstwa, które osiągając wymiar międzynarodowy, było w stanie utrzymać swoją rzeczywistość na swoim terytorium, zachowując wartości moralne które charakteryzują włoską prowincję

W 2011 roku została przejęta przez Frauflex Lollo Due Ltd, firmę z siedzibą w Vicenzy, specjalizującą się w produkcji mebli tekstylnych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Nową polityką nieruchomości nie było rozproszenie zdobytego przez wiele lat know-how, ale raczej wykorzystanie tej siły z całym doświadczeniem, które lubi firma Lollo Due SRL zbudowało w swojej 30-letniej działalności.

Nowe projekty na temat dobrego samopoczucia proponowane dziś przez Frauflex, są inspirowane potrzebami końcowego użytkownika trzeciego tysiąclecia i prowadzą do powstania nowych pomysłów i stylistyczny rozwój i techniki.

Frauflex promuje kulturę pracy jako wartość i zachowuje swój rozmiar, wyraz ludzi bardziej zjednoczonych z firmą i satysfakcją klienta.

Frauflex kontynuuje swoją historię.

... Więcej

... mniej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek