FRAMERY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

FRAMERY

Producent: Framery

W erze stale rosnącego zanieczyszczenia hałasem Framery produkuje dźwiękoszczelne stanowiska pracy i powierzchnie biurowe. Jednym z głównych celów fińskiej firmy jest odkrycie na nowo wartości milczenia, aby ludzie mogli pracować wydajniej. Jeśli lepsze środowisko stymuluje produktywność, Framery wierzy, że lepsza produktywność może prowadzić do szczęścia. A szczęście jest jednym z kluczowych motywów przewodnich firmy. Dźwiękoszczelne kabiny biurowe Framery tworzą środowisko pracy na skalę ludzką, w którym ludzie mogą w pełni wyrażać swoje umiejętności. Kontekst zawodowy staje się wehikułem osobistego rozwoju i podstawowym sposobem na osiągnięcie przez firmę doskonałych wyników na rynku.

Wytłumione dźwiękoszczelne wyspy biurowe w ramach projektu Framery są wynikiem lat starannych badań i planowania. Firma produkuje wyspy biurowe, kabiny dźwiękoszczelne oraz moduły do środowiska pracy. Wiele międzynarodowych nagród zdobyły produkty Framery, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Wśród autorskich kreacji marki znajduje się Framery O, przestrzeń charakteryzująca się całkowitą izolacją akustyczną. Zaprojektowany do prowadzenia rozmów telefonicznych i prowadzenia wideokonferencji w całkowitej prywatności, ma obudowę ze sklejki, filcu i powlekanej pianki.

Framery doskonale zna również te towarzyskie i rekreacyjne chwile w miejscu pracy. W tym celu firma stworzyła produkty takie jak Framery Q. Dostępne w trzech wersjach o różnych właściwościach i zastosowaniach, Framery Q może pomieścić małe grupy od dwóch do czterech osób. Taborety i wygodne sofy umożliwiają relaks w wyciszonym akustycznie otoczeniu. Natomiast Framery 2Q jest przeznaczony do większych spotkań i spotkań. Zadaszoną i wyciszoną przestrzeń można wyposażyć w stoły konferencyjne i meble. Jest też miejsce na telewizory i gniazdka, a dostęp dla wózków inwalidzkich jest ułatwiony. Struktura wewnętrzna jest charakterystyczna dla produktów fińskiej firmy wykonanych z filcu, sklejki i powlekanej pianki.

Usuwanie hałasu w celu lepszej pracy: misja firmy Framery Historia firmy Framery rozpoczęła się w Tampere, małym miasteczku w południowej Finlandii, w typowym zatłoczonym i głośnym biurze . Pomysł oferowania dźwiękoszczelnych konstrukcji w miejscu pracy narodził się, gdy założyciele zdali sobie sprawę, że hałas jest nie do zniesienia. W krótkim czasie powstała pierwsza dźwiękoszczelna budka telefoniczna

prymitywna technicznie i estetycznie, ale pełna możliwości. Framery zaczął zaspokajać jedną z potrzeb, której firmy nigdy w pełni nie zdawały sobie sprawy: Cisza. Czołowi gracze na rynku, od Microsoftu po Deloitte, zaczęli doceniać dźwiękoszczelne kabiny. Wkrótce firma Framery zdała sobie sprawę, że potrzeby partnerów nie ograniczają się do usuwania hałasu. Eliminując hałas i stukot, dźwiękoszczelne kabiny Framery pozwalają swoim klientom pracować wydajniej. A pracując lepiej, ludzie są szczęśliwsi i mogą odnosić jeszcze większe sukcesy.

Misja Framery'ego wykracza poza zwykłe usuwanie hałasu i zakłóceń. Wyspy biurowe i dźwiękoszczelne kapsuły firmy są pomyślane jako narzędzia do osiągania szczęścia w miejscu pracy. W rezultacie Framery zdecydowało się działać bez żadnej hierarchicznej organizacji. Decyzje dotyczące przyszłości firmy podejmowane są w pełnej transparentności, angażując wszystkich pracowników. Dzięki unikalnej aplikacji Framery's Decision App pracownicy mogą sprawdzić każdy proces decyzyjny. W ten sposób każdy pracownik może wpływać na przyszłość firmy. Te same wartości odnoszą się do produktów dźwiękoszczelnych na rynku

nie są to zwykłe konstrukcje, ale pojazdy dla nowej koncepcji pracy. Framery nie tylko sprzedaje wyspy biurowe, ale tworzy prawdziwe narzędzia, które zwiększają chęć ludzi do bardziej efektywnej pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek