FOURSTEEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

FOURSTEEL

Producent: Foursteel

Foursteel, portugalski producent grzejników dekoracyjnych i podgrzewaczy do ręczników, został założony w 2004 roku w mieście Aveiro. Firma rozpoczęła działalność w branży metalowej, ale wkrótce utworzyła własną branżę wyrobów grzewczych ze stali i stali nierdzewnej. Foursteel koncentruje się na połączeniu designu i funkcjonalności, tworząc wydajne rozwiązania grzewcze zgodne ze współczesnymi i minimalistycznymi koncepcjami. Foursteel specjalizuje się również w produkcji niestandardowych grzejników dla hoteli i projektów mieszkaniowych. Produkty Foursteel sprzedawane są w całej Europie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek