FOSTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 180 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 180 elementów

FOSTER

Producent: Foster

Elegancka technologia, stworzona, aby uatrakcyjnić wygląd kuchni z pełnym poszanowaniem środowiska. Takie są cechy założycielskie firmy Foster, włoskiej firmy założonej w 1973 roku wraz z rozwojem nowoczesnej technologii produkcji zlewozmywaków, która udoskonalana przez dziesięciolecia doświadczenia sprawia, że nadal jest liderem w Europie i działa na całym świecie, z ofertą handlową, która w dodatek do zlewozmywaków obejmuje miksery, piekarniki, płyty grzejne i inne sprzęty kuchenne. Foster to zintegrowana organizacja z siedzibą w historycznym Palazzo Terranova w Brescello, gdzie narodziło się zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie, zdolna do zaspokojenia potrzeb rynku coraz bardziej wrażliwego i zwracającego uwagę na rozwój technologiczny i szacunek dla środowiska. Dziś produkty Foster są synonimem jakości i niezawodności, poszanowania środowiska, indywidualizacji, elegancji i wykonania, gwarantują produkty o designie a jednocześnie funkcjonalne, zawsze unikalne i innowacyjne, starannie dobrane i proponowane materiały.

Od zlewów po płyty grzewcze : Ewolucja Fostera Specjalizacja Fostera zawsze podążała z duchem czasu, sprawiając, że firma stała się punktem odniesienia w branży dzięki uznanej elegancji i wyrafinowanemu wzornictwu, łączącemu piękno i funkcjonalność. Lata siedemdziesiąte przyniosły narodziny technologii głębokiego formowania i skonsolidowały produkcję dzięki wbudowanym zlewozmywakom, ewolucji kuchni modułowej i rozpowszechnieniu zlewozmywaka ze stali nierdzewnej. W latach osiemdziesiątych firma Foster ze swoimi emaliowanymi zlewozmywakami odpowiedziała na modę, która narzuciła kolor płycie kuchennej, aw 1984 roku była gotowa na wielki sukces pierwszego wentylowanego piekarnika. W tym samym roku narodziło się również pierwsze centrum funkcjonalne marki Foster, koncentrat elegancji i praktyczności, oferujące pod ręką 4-palnikową płytę grzejną, wentylowany piekarnik elektryczny, zmywarkę i kosz na przedmioty.

Zaledwie dwa lata później, na rynku pojawił się Speciali Inox, dzięki czemu Foster stał się wiodącą firmą w Europie w zakresie projektowania i produkcji blatów kuchennych ze zintegrowaną kuchnią i zlewozmywakiem. Pod koniec dekady narodziła się propozycja zlewozmywaka o eleganckich kanciastych kształtach, połączona z funkcjonalnymi dodatkami. Lata dziewięćdziesiąte naznaczone są pojawieniem się szerokiej gamy wymiennych akcesoriów, będącej wynikiem dwudziestu lat wielkiego sukcesu komercyjnego. Foster po raz pierwszy tworzy spersonalizowaną strefę przygotowania i praktyczne wbudowane rozwiązania do płukania i suszenia naczyń, duże i pojemne wanny z sukcesem na całym świecie, dzięki którym zlewozmywak staje się miejscem do mycia i przygotowywania oraz nowe funkcjonalne i designerskie płyty kuchenne .

Nowe stulecie otwiera kolekcja Rondò, która łączy wyjątkowy i wyrafinowany design z kompaktowością produktów: zlewozmywak, płyta grzewcza i okap zostały zaprojektowane tak, aby były eleganckie i funkcjonalne w niewielkich przestrzeniach. W tych latach doszliśmy do stworzenia genialnej stalowej powierzchni, łatwej do czyszczenia i odpornej na zarysowania. Pierwsza dekada 2000 roku charakteryzuje się koncepcją Designu dla wszystkich, a więc produktu dostępnego i użytecznego dla każdego, oraz prestiżową współpracą, taką jak stworzenie linii sprzętu AGD z Alessi. Tworzone są kolekcje w stylu minimalistycznym i istnieje chęć oferowania profesjonalnych produktów o doskonałej wydajności i dbałości o oszczędność energii. Ostatnie lata wiążą się z fazą badań i ulepszania produktów Foster, z której narodziła się seria płyt, zlewozmywaków i baterii, będąca efektem doświadczenia i profesjonalizmu.

Projektowanie produktów Foster: nagrody i wyróżnieniaPostawa Foster jest połączenie innowacji związanych z funkcjonalnym wzornictwem i poszanowaniem środowiska, które pozwoliło firmie stać się liderem w sektorze, nie zaniedbując zrównoważonego i środowiskowego wpływu swojej działalności. Foster codziennie pracuje nad zmniejszeniem wpływu energii na każdym etapie firmy i projektuje wysokiej jakości urządzenia gospodarstwa domowego, które oferują wysoką wydajność i szanują środowisko. Foster jest rzecznikiem oszczędności energii od 2005 roku, stając się pierwszą firmą, która zastosowała palniki gazowe o wysokiej sprawności energetycznej i niskim zużyciu energii. W 2008 roku dołączył do stworzonego przez WWF Club Imprese per la Natura i zawsze jest liderem w tworzeniu funkcjonalnych produktów, które szanują środowisko.

Produkty marki Foster stały się punktem odniesienia dla designu: synonimem jakości, cieszą wykończenia, które nadają stali połysk, estetyczną elegancję i łatwość czyszczenia, gwarantując trwałość w czasie. Wśród najbardziej prestiżowych nagród znajduje się nominacja do Compasso D'Oro z projektem kolekcji Rondò, Konkurs Pulchra „100 najpiękniejszych rzeczy na świecie”, w którym jury wybiera blat ze stali nierdzewnej Foster S4000 ekspertów. W 2019 roku Foster jest bohaterem prestiżowego mediolańskiego konkursu projektowego w kategorii Kuchnia i zdobywa nagrodę za funkcjonalny, oryginalny i innowacyjny design dzięki zlewozmywakowi Milanello. Laminar, blat ze stali AISI 316, otrzymuje nagrodę Qualitech Technology 2020

wśród powodów podkreślono możliwość rozwiązania problemu utrzymania osi poziomej w dowolnym blacie roboczym w nawigacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek