FORMANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów

FORMANI

Producent: Formani

FORMANI® oferuje ekskluzywne okucia drzwiowe, okienne i meblowe oraz specjalne akcesoria łazienkowe. Od klamek do klamek do okien i od dozowników mydła po akcesoria do szczotek toaletowych, innowacyjne i wysokiej jakości produkty marki można znaleźć w koncepcjach wnętrz na całym świecie. Dostarczają detali, które zmieniają wnętrze w jednolitą całość.

Jako 100% holenderska firma projektowa, FORMANI® współpracuje z czołowymi projektantami, w tym Piet Boon, Tord Boontje i Edward van Vliet – projektantami, którzy znajdują śmiałe nowe sposoby wykorzystania innowacyjnych materiałów i technik, zawsze z myślą o funkcjonalności i pięknie. Innowacyjne produkty FORMANI® są dostępne w profesjonalnych punktach handlowych na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek