FORMA&CEMENTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

FORMA&CEMENTO

Producent: Forma&Cemento

Forma&Cemento została założona w 2014 roku przez partnerów z doświadczeniem w architekturze, inżynierii, budowie jachtów i produkcji betonu. Naszą misją jest projektowanie i wytwarzanie wyrobów z betonu w taki sposób, aby materiał, tradycyjnie uważany za kiepski w porównaniu, dzięki wykwalifikowanemu rzemieślnikowi, został doceniony wśród najlepszych marmurów i najbardziej poszukiwanych gatunków drewna.

Asortyment obejmuje meble i akcesoria do przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych oraz powłoki podłogowe i ścienne. Sam materiał i rzemieślnicze rzemiosło każdego egzemplarza sprawiają, że każdy przedmiot jest wyjątkowy.

Klienci mogą dodatkowo spersonalizować swój przedmiot, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów, a nawet dostosowując i tworząc własny egzemplarz

Forma&Cemento tworzy łatwo rozpoznawalne produkty luksusowe przez ekskluzywną obróbkę materiału i pasję dążenia do lekkości i stylu. Rękodzieło rzemieślnicze, wykorzystanie nowoczesnych materiałów i innowacyjnych technik, wraz z produkcją całkowicie „Made in Italy”, dodatkowo podnosi prestiż włoskiego wzornictwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek