FORAINE BY ATELIER BARDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FORAINE BY ATELIER BARDA

Producent: Foraine By Atelier Barda

Foraine to multidyscyplinarne studio projektowania mebli założone przez pracownię architektoniczną Atelier Barda. Nasi projektanci łączą tradycyjne i współczesne słownictwo, swobodnie eksplorując zastosowania i materiały, aby tworzyć proste, ponadczasowe elementy. Niezależnie od tego, czy projektujemy niestandardową kolekcję lub edycje limitowane, czy też dostosowujemy istniejącą linię do nowej przestrzeni, stosujemy zintegrowane podejście, ściśle współpracując z rzemieślnikami i producentami na każdym etapie. Foraine ma siedzibę w Montrealu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek