FOLLETTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FOLLETTO

Producent: Folletto

Folletto jest obecne we Włoszech od 1938 roku. Od tego czasu wyróżniamy się wysoką jakością produktów i innowacyjnością oraz ciągłymi badaniami technologicznymi, które pozwalają nam poprawiać jakość życia włoskich rodzin. Nasze rozwiązania do czyszczenia są idealnymi sprzymierzeńcami, którzy pomogą Ci sprostać codziennym wyzwaniom z prostotą i o połowę szybciej. Każdego dnia pracujemy i dążymy do tego, co najlepsze, ponieważ utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w domu jest przede wszystkim miłosnym gestem zwracania uwagi na siebie i innych.

Produkty Folletto Flagowy produkt Grupy Vorwerk, Folletto VK220 S posiada certyfikat TÜV NORD odpowiedni dla alergików i jest najbardziej wszechstronnym odkurzaczem na rynku, dzięki kompletnemu zestawowi akcesoriów do głębokiego czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Aby móc zakupić system Folletto opieramy się na wykwalifikowanej sieci ponad 4000 doradców na terenie całych Włoch: ekspertów ds. higieny, którzy swoim profesjonalizmem i doświadczeniem pomagają klientom znaleźć idealne rozwiązanie dla ich potrzeb.

Odkurzacz bezprzewodowy Folletto VB100, robota Folletto VR300, ręczny Folletto VC100 oraz myjkę do okien Folletto VG100 można również kupić w sklepie internetowym Folletto lub w sklepach Vorwerk Point. w zawodzie Doradca. Empatia, pasja, motywacja to kluczowe słowa, które jednoczą tysiące profesjonalistów należących dziś do rodziny Folletto.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek