FÒGHER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FÒGHER

Producent: Fògher

FÒGHER to marka, która zrodziła się z naszego największego pragnienia.

Tworzenie przedmiotów, które mogą zachwycić tych, którzy ich używają, nie tylko pod względem wyglądu, ale także ze względu na profesjonalną jakość osiąganych rezultatów.Za tymi produktami stoi firma specjalizująca się w obróbce metalu. Deimos, nasza firma działająca w tym sektorze od ponad 20 lat, opracowując produkty i złożone projekty, które tylko firma taka jak my może zaoferować, bazując na doświadczeniu i silnej wiedzy technicznej.

Od początku zdaliśmy sobie sprawę, że aby osiągnąć coś wyjątkowego musielibyśmy użyć specjalnych materiałów. To dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z metalem udało nam się połączyć metal pokryty aluminium i specjalne powłoki lakiernicze odporne na wysokie temperatury ze stalą nierdzewną, tworząc innowacyjne produkty o czystym i liniowym designie, które pozostaną niezmienione w czasie .

Nie uważamy tych produktów za zwykłe grille jak inne, ale za prawdziwą ewolucję profesjonalnego gotowania.

Jesteśmy firmą urodzoną i wychowaną we Włoszech. Otacza nas piękno Dolomitów w Trichiana w prowincji Belluno. To tutaj żyjemy i pracujemy.

Każdego dnia niezwykłe krajobrazy naszego terytorium zwiększają naszą pasję do jakości życia, sprawiając, że jesteśmy kreatywni i elastyczni, ale jednocześnie wydajni i zmotywowani do dążenia do perfekcji we wszystkim, co robimy.

Dla nas marka „Made in Italy” jest fundamentalną wartością, która wyraża to, kim jesteśmy i jako taka musi być integralną częścią naszych produktów. Dlatego właśnie tutaj projektujemy i produkujemy wszystkie nasze grille. Bo nie ma lepszego miejsca na ich zrobienie.

Rozpoczęliśmy życie zainspirowani naszą pasją iz czasem rozwinęły się nasze umiejętności i zdolności, które pozwoliły nam rozwijać się zarówno w obrębie terytorium, jak i poza nim. Nasza fabryka to obecnie duży i prężny zakład produkcyjny, który stale się rozwija i jest jednym z najważniejszych w okolicy.

Wewnątrz znajdują się wszystkie nasze umiejętności i narzędzia, których używamy do wytwarzania produktów. Od projektu do wykonania ślusarki, malowania i montażu.

Wciąż jednak pozostaliśmy ci, którzy chcieli zrealizować nasze marzenie i nam się udało.

To oczywiście za mało. Jesteśmy ambitni i nieustannie dążymy do ciągłego doskonalenia, którym chcemy się dzielić ze wszystkimi, nie skrywając tajemnic, zarówno poprzez to, co robimy, jak i zapraszając innych do przyjścia i zobaczenia na własne oczy. Właśnie tutaj w naszej firmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek