FOCAL DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FOCAL DESIGN

Producent: Focal Design

Misją FOCAL DESIGN jest stać się wiodącym europejskim producentem wysokiej klasy produktów perforowanych oraz rozwiązań szytych na miarę dla przemysłu szklarskiego. Focal Design łączy w sobie ponad 50-letnie doświadczenie w doskonaleniu perforacji dla różnych branż, takich jak motoryzacja, architektura i grafika. Z dumą opracowują i obsługują własne rozwiązania techniczne i dostarczają przemysłowi szklarskiemu najnowocześniejsze produkty, innowacyjne i dostosowane do ich zastosowań rozwiązania. Focal Design oferuje folie perforowane do szkła dekoracyjnego, które można zastosować w rozwiązaniach architektonicznych takich jak ścianki działowe wewnętrzne, elewacje, sufity, podłogi, schody, hole hotelowe, aplikacje łazienkowe i kuchenne, okładziny słupów, stoły, panele meblowe, luksusowe sklepy, lady sklepowe i ekspozytory, półki, standy, reklamy, logo, oznakowania i wiele więcej. Oferują również ekskluzywną na całym świecie inteligentną perforację, system, który pozwala projektować i perforować kultowe zdjęcia lub krajobrazy, portrety, kształty lub grafiki lub logo firmy. W świecie „jeden rozmiar dla wszystkich” Focal Design oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania, których przemysł nie może dopasować do Twoich zastosowań szklarskich.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek