FOA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

FOA

Producent: FOA

Drzwi FOA, których prawdziwym bohaterem jest szkło, są trafnym wyrazem kreatywności, designu i jakości zwykle kojarzonych z prawdziwym „Made in Italy”. Od 1974 roku, dzięki ciągłym inwestycjom skupiającym się na kreatywności i badaniach, FOA oferuje produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się starannym wykonaniem przez doświadczony personel na każdym kroku. Dzięki swoim produktom znaczącym pod względem estetycznym i duchowym, FOA znajduje swoich klientów wśród tych, którzy pragną czegoś wyjątkowego, zawsze „dopasowanego do ich potrzeb”. Kreatywne upodobania i potrzeby każdego człowieka będą pasować do nieskończonych kombinacji, które można uzyskać przez zestawienie modeli, wykończeń, szkieł i dekoracji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek