FMG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FMG

Producent: FMG

Został założony w 1998 roku i zapewnia idealną równowagę między przeszłością a przyszłością. Ucieleśnia cel jej założyciela, pana Romano Minozzi, polegający na realizacji jasnej strategii, niezmiennej w czasie: produkcji marmuru, granitu i innych kamieni wysokiej jakości w fabryce, z pełnym poszanowaniem środowiska. Cel ten doskonale wpisuje się w filozofię przemysłową FMG, która zakłada połączenie technicznej perfekcji z pięknem i jakością materiałów wzmocnioną technologią. Cechy te są do dyspozycji wszystkich profesjonalistów z branży, aby sprostać nawet najbardziej innowacyjnym, wyrafinowanym wymaganiom.

W fabryce budujemy najnowocześniejsze produkty, wykorzystując procesy konstrukcyjne objęte międzynarodowymi certyfikatami. Kamienie, czyli mieszanki glin, piasków i minerałów, które natura zagęszcza poprzez ruchy tektoniczne i wypala poprzez ciepło powierzchownych warstw skorupy. Naturalny, bo wykorzystujemy te same siły, których używa sama natura: ciśnienie i ogień.

Odporność, łatwość czyszczenia, uproszczony montaż i nasiąkliwość zdecydowanie niższa niż limity wyznaczane przez najsurowsze przepisy techniczne, to tylko niektóre cechy dekoracyjnego technicznego ceramika, która dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem na wewnętrzne i zewnętrzne wykładziny podłogowe lub ścienne, gdzie wymagane są właściwości gresu porcelanowego pełnopostaciowego, czyli kolorystyka i żyłkowanie przechodzące przez całą bryłę płytki.

Stałe i trwałe inwestycje, niezrównane w świat ceramiki, doprowadziły do niezwykle ciekawych rezultatów technologicznych i estetycznych. Jakość, innowacyjne materiały i technologia są po mistrzowsku połączone z typową włoską kreatywnością. Efektem tego procesu jest nowy materiał, który został częściowo opracowany w certyfikowanych procesach produkcyjnych: dekoracyjna ceramika techniczna. Ten innowacyjny materiał pozwolił FMG opracować produkty o cechach estetycznych, które wiernie odwzorowują najpiękniejszy i najrzadszy marmur, kamień i granit, jakie ma do zaoferowania natura, przy zachowaniu wyjątkowych właściwości technicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek