FLORITELLI CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FLORITELLI CUCINE

Producent: Floritelli Cucine

Nasza firma została założona przez Giuseppe Floritelli w 1950 roku. Docierając do trzeciego pokolenia rodziny, Floritelli Cucine urosła do rangi firmy przemysłowej, której rzemieślnicze korzenie są jej prawdziwą i najcenniejszą siłą. Nasze produkty made in Italy charakteryzują się niekwestionowaną jakością i zawsze odpowiadają najwyższym standardom pod względem funkcjonalności, technologii i użytych materiałów. Do chwili obecnej roczna produkcja firmy wynosi 3 000 kuchni, a nasz katalog został wzbogacony o rozwiązania do przestrzeni mieszkalnych i specjalne akcesoria meblowe.

Główna siedziba główna Główna siedziba Floritelli Kitchens znajduje się w Umbrii, dwa kilometry od miasta Asyż. Bliskość SS75 sprawia, że firma jest niezwykle łatwo dostępna i wydajna logistycznie. Produkcja odbywa się w całości w obiektach o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. Fabryka jest w stanie osiągnąć szczyty produkcji, które mogą sięgać pięćdziesięciu kuchni dziennie.

Firma Floritelli Cucine zarządza swoimi produktami od początku do końca. Własne projekty rozwija wewnętrznie, poprzez dedykowane biuro Rozwoju Projektów, starannie wyselekcjonowanych dostawców oraz ścisły monitoring całego procesu produkcyjnego. Będąc głęboko zakorzenionym w tradycjach rzemieślniczych, doświadczenie Floritelli Cucine zapewnia dogłębną znajomość wszelkich aspektów wytwarzania mebli i daje produkcji przemysłowej dużą elastyczność, niezwykłą dynamikę w reagowaniu na stale zmieniający się rynek oraz możliwość zaoferowania pełnej personalizacji produktu. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić najwyższe standardy jakości zarówno w odniesieniu do funkcjonalności, jak i wzornictwa.

Dział obróbki drewna ProductionFloritelli Cucine może samodzielnie zarządzać wszystkimi wykończeniami i wykończeniami. Oferujemy również ekskluzywną usługę dostosowywania wraz z unikalnymi i konkurencyjnymi cenowo produktami. Wszystkie elementy konstrukcyjne naszych mebli są produkowane wewnętrznie, zapewniając stały przepływ elementów do naszej stolarki. Pozwala nam to również na dostarczanie znacznie szerszej gamy modeli i specyfikacji oraz opracowywanie specjalnych elementów w oparciu o projekty klientów. Co więcej, nasz proces produkcyjny i zaplecze pozwalają nam ustalać niezawodne terminy zarówno produkcji, jak i dostawy, co jest kolejną cenną korzyścią, z której mogą korzystać nasi klienci. Floritelli Cucine oferuje szeroką gamę rozwiązań, od salonów po projekty typu open space, od akcesoriów do wyposażenia po monoblokowe, chowane kuchnie... i wiele więcej.

Projekt

Tożsamość przemysłowa Floritelli Cucine jest potwierdzona dogłębnymi badaniami i faza projektowania poprzedzająca produkcję. Nasze biuro Rozwoju Projektów zajmuje się doborem materiałów, rozwiązań technicznych oraz optymalizacją produkcji. Ponadto, po rygorystycznej fazie badań, biuro określa również nasze wytyczne dotyczące kolekcji, a także zajmuje się innowacyjnymi i eksperymentalnymi projektami. Nasza produkcja sięga od kuchni tradycyjnych po współczesne, a nasze biuro rozwoju projektu może liczyć na stałą współpracę wysoko wykwalifikowanych architektów i projektantów wnętrz. Nasze wysiłki na rzecz rozwoju projektów idą w parze z komunikacją, ponieważ staramy się oferować zintegrowany wizerunek naszej firmy i produktów poprzez koordynację katalogów, cenników i reklam.

Usługi

Prawdziwą siłą Floritelli Cucine jest jej elastyczność. Nasze doświadczenie rzemieślnicze i przemysłowe techniki produkcji pozwalają nam oferować nie tylko produkcję według jednego projektu, ale także produkty wykonywane na zamówienie, które nie są ustandaryzowane i są całkowicie unikalne. Specjalne komponenty, dodatkowe procesy obróbki i ekskluzywne projekty to klucz do sukcesu naszej firmy. Nasz Dział Techniczny współpracuje z architektami i projektantami podczas opracowywania technicznego każdego projektu, korzystając z systemów symulacji 3D i zapewniając pomoc w sporządzaniu kosztorysów. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym klientom kompleksową pomoc, dostarczając najlepsze dostępne narzędzia techniczne i manipulacyjne. Dzięki wsparciu sprawdzonych dostawców oraz bezpośredniemu zarządzaniu półfabrykatami możemy ustalać konkretne terminy dostaw dla naszych klientów, szybko znajdować potrzebne nam materiały, a także efektywniej zarządzać obsługą posprzedażową. Floritelli Cucine na życzenie klienta oferuje również usługę montażu.

10 lat gwarancji Zakup nowej kuchni to duży krok, nie tylko ze względu na koszty, ale przede wszystkim dlatego, że jest to część domu, w której spędzamy najwięcej czasu dzień. Dlatego Floritelli nieustannie pracuje nad poprawą standardów jakości swoich produktów i usług, aby zagwarantować trwałość i stabilność przez lata. Floritelli chroni Twoją kuchnię i Twój spokój dzięki 10-letniej gwarancji.

Dział kontraktowy

Floritelli Cucine inwestuje więcej zasobów w obszarze kontraktowym, aby zapewnić kuchnie pod klucz i dbać o wszystko, od fazy projektowania po montaż na miejscu. Niezwykła elastyczność procesów produkcyjnych sprawia, że Floritelli Cucine jest konkurencyjnym i wykwalifikowanym partnerem, który jest w stanie spełnić wszelkie potrzeby w zakresie mebli kontraktowych, od małych zamówień po bardzo złożone projekty, w których musi współpracować z konsultantami projektowymi i dużymi firmami budowlanymi, aby zapewnić specjalne produkty luksusowe, zwłaszcza dla międzynarodowych rynków wschodzących.

InternacjonalizacjaW ciągu ostatnich pięciu lat Floritelli Cucine otwierała się na rynki międzynarodowe, wzmacniając swoją sieć sprzedaży i nawiązując relacje biznesowe z dystrybutorami i projektantami, poza otwieraniem strategicznych punktów sprzedaży detalicznej. Wzmocnienie naszego Działu Kontraktów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie międzynarodowych nabywców i specyfikę różnych rynków. Udostępniono również sieć usług, takich jak opracowywanie projektów, produkcja, monitorowanie wysyłek, a na życzenie także montaż na miejscu. Uczestniczymy w międzynarodowych targach i wydarzeniach promujących produkty „Made in Italy” i nawiązaliśmy bezpośrednie relacje z promotorami z wielu krajów na całym świecie. Floritelli Cucine można znaleźć w Europie (Austria, Belgia, Cypr, Francja, Grecja, Luksemburg, Szwajcaria, Wielka Brytania, Ukraina), Afryce (Gwinea, Senegal i RPA) oraz w Chinach.

Partnerzy Osiągnięcie wyników wymaga pracy zespołowej i dlatego Floritelli współpracuje tylko z wiodącymi firmami w dziedzinie sprzętu AGD i technologii domotycznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek