FLORIM CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

FLORIM CERAMICHE

Producent: Florim Ceramiche

Florim od ponad 60 lat odgrywa kluczową rolę w scenariuszu produkcji ceramiki, czyniąc z innowacji i odpowiedzialności za środowisko naturalne swoje filary

dzięki temu w ciągu ostatnich dziesięcioleci doświadczył nieprzerwanego rozwoju, jednocześnie pielęgnując pasję do piękna i jego nieograniczone przejawy estetyczne. Techniki i kreatywność idą w parze z mądrze wyważoną mieszanką badań materiałowych i idealnego rozwoju. Jak? Florim dokłada wszelkich starań, aby znaleźć surowce w dzielnicy ceramicznej Sassuolo (niedaleko Modeny) pod doświadczonym kierownictwem Claudio Lucchese, którego profesjonalizm i kompetencje są znane na rynkach całego świata.

Made in Florim to firma Made in Italy który produkt końcowy uosabia nieskończone możliwości zastosowania. Świadoma szybkości, z jaką zmienia się współczesny gust, firma tricolor nie stawia żadnych granic w opracowywaniu pomysłów, które pasują (lub wyprzedzają) modę w projektowaniu wnętrz. Co umożliwia konkretną realizację tak złożonego celu? Złota zasada Florima jest jedna: zastosowanie i dogłębna znajomość ceramiki. Materiał, który odkrywa nieodłączną ludzką zdolność przekształcenia ziarna piasku w produkt końcowy, stworzony z cierpliwości i badań, kreatywności i pasji. Florim doskonale zdaje sobie sprawę z konieczności znalezienia idealnego połączenia między twórczą energią swoich projektantów a wyjaśniającą i funkcjonalną mocą najnowszych technologii, pozwalającą na wykończenie produktu, który ma być sprzedawany w najdrobniejszych szczegółach.

Płyty gresowe, dla na przykład są punktem styku życzeń klientów z produkcją firmy. Element projektu, który może dostosować się do potrzeb każdego projektu klienta i który zapewnia doskonałą wydajność materiału w czasie i potężny dodatek do środowiska, w którym jest stosowany. Grupa Florim nie boi się konkurencji i szybko rozszerzyła swoją sieć sprzedaży na Europę, Amerykę i Azję, dystrybuując wszędzie marki Floor Gres, Rex, Cerim, Casa dolce casa - Casamood, FLORIM stone, CEDIT – Ceramiche d'Italia.Florim: Wyprodukowana we Włoszech ceramika do podłóg i okładzin elewacyjnychFlorim mówi głośno. 1.409 pracowników na całym świecie i obroty przekraczające 408 milionów euro w 2018 roku. Firma jest solidna i bezpieczna, może jedynie swoją nazwą zagwarantować niepodważalną jakość, która jest ściśle związana z zastosowanym surowcem. Jak można nadać kształt tak złożonemu, wszechstronnemu i wyrafinowanemu smakowi? Ceramika Made in Italy może tworzyć przestrzenie, które są atrakcyjne dla oka, w których sztuka znajduje pełne praktyczne zastosowanie poprzez rozsądne wykorzystanie gotowych produktów. Ale jest więcej. To, co wyróżnia Florima, to przede wszystkim unikalna usługa pomocy technicznej. Od studium wykonalności po ostateczną instalację, zespołowi ekspertów udaje się śledzić swoich partnerów handlowych na każdym etapie, aż do zakończenia projektu. Po drugie, firma działa z myślą o zrównoważonym rozwoju, która jest mocno związana z ulepszaniem używanego surowca. Odpowiedzialność Florim przebiega w trzech sferach: ekonomicznej, społecznej i środowiskowej. Odpowiedzialne działanie to pierwszy krok Florim do skutecznego zabezpieczenia terenu, na którym na co dzień prowadzi działalność, z poszanowaniem natury i pracowników, którzy starają się wprowadzać innowacje estetyczne i techniczne. Przykład? REX – Ceramika Artystyczna to luksusowy projekt projektowy, w którym elegancja gobelinu Rubelli jest reinterpretowana poprzez tworzenie płyt ceramicznych wysokiej jakości, w doskonałej harmonii z potrzebami konstrukcyjnymi każdego projektu. Równowaga między cechą a kolorem pozwala kształtować otoczenie, które będzie pasować zarówno do salonu, jak i do przestrzeni nocnej, bez pomijania przytulnej atmosfery rzucanej w łazience dzięki dokładnie wyważonemu połączeniu glamour i zmysłowości. Rex ułatwia dialog między różnymi materiałami, zawsze znajdując sposób na podkreślenie przestrzeni i funkcji, jaką pełni dla osoby. Ponadto seria ta nabiera pełnego praktycznego zastosowania dzięki chromatycznym wariacjom struktur materiałowych o grubości 10 mm z miękkimi lub błyszczącymi wykończeniami. Ponadto formaty Magnum Oversize faworyzują język architektoniczny z dużymi powierzchniami, prawdziwymi bohaterami propozycji Rex.

Florim Oversize Magnum, duże formaty do wnętrz i elewacji Florim Oversize Magnum ma na celu stworzenie płyt ceramicznych o grubości około 6 mm z różnych materiałów inspiracje. Ta koncepcja uwiodła już wielu entuzjastów i profesjonalistów na całym świecie i została wyróżniona przez Compasso D'Oro ADI w 2016 roku. Lekkie i wszechstronne płyty są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do podłóg lub okładzin. Ponadto niezwykła odporność na naprężenia sprawia, że pomimo łatwego cięcia w dowolnych kształtach i wymiarach, materiał ten zachowuje niezmienioną wytrzymałość fizyczną marmuru i ceramiki. Idealny do okładzin zewnętrznych budynków, Florim Oversize Magnum jest odporny na zużycie, wodę i warunki pogodowe, które mogą mieć wpływ na powierzchnię. Płyty zachowują niezmienny blask wybranego koloru i mierzą się z modyfikacjami materiału ceramiki dzięki specjalnym zabiegom przemysłowym, które są opracowane przy jednej z zaledwie 6 mm całkowitej grubości. Drobna praca, która nic nie dała, ale doprowadziła tricolorową markę do sławy i rozgłosu.

Florim Oversize Magnum idzie jeszcze dalej. Płyty idealnie nadają się do pokrywania wewnętrznych powierzchni nośnych, stołów, blatów umywalkowych, kominków i powierzchni osłonowych. Katalog firmowy kieruje się tylko jedną zasadą, a jest nią wszechstronność. Możliwość cięcia i modyfikacji materiału zgodnie z potrzebami klienta oznacza poleganie na zespole ekspertów, którzy są do dyspozycji, aby projekt rozwijał się wraz z oczekiwaniami jego właścicieli. Do tego samego celu dąży Florim Stone. W kolekcji znajdują się blaty kuchenne z porcelany kamionkowej, które zaspokoją wszelkie potrzeby. Również w tym przypadku płytki Florim występują w dużym formacie (ponad 320x160 cm) i trzech możliwych poziomach grubości 6,12 (wzmocnione włóknem szklanym) i 20 mm. Idealne do umywalek, łazienek, drzwi i wyposażenia, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wykończone w procesie przemysłowym w dużej różnorodności gradacji kolorów.

Florim: usługi dla klienta i wsparcie projektu Ile razy byłeś może liczyć na pomoc producenta, który może zagłębić się we wszystkie fazy realizacji projektu? Florim Solutions to niepowtarzalna okazja do stworzenia profesjonalnego, idealnego i praktycznego połączenia z propozycją tej firmy Made in Italy, specjalizującej się w produkcji płytek i ceramiki meblowej. Bez względu na to, czy szukasz rozwiązania wewnętrznego czy zewnętrznego, czy chcesz stworzyć niepowtarzalną i niezwykłą atmosferę wystroju wnętrz

Florim jest w stanie zaoferować klientowi pomoc, której naprawdę potrzebuje każdy mówca komercyjny. Ponadto Florim4Business to platforma internetowa dedykowana klientom, dostawcom i agentom sprzedaży, którzy chcą przyspieszyć każdy etap współpracy i komunikacji z zespołem firmy.

W wielu zastosowaniach Florim tworzy namacalną wartość dla osoby, która wykorzystuje swoje otoczenie i rozwiązania zewnętrzne. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nowe kolekcje wprowadzone na Cersaie 2019. Połączenie funkcjonalności technicznej i niepowtarzalnego designu Made in Italy. Efekt jest szczególnie innowacyjny, zwłaszcza jeśli chodzi o Floor Gres BuildTech/2.0

tu szeroki wachlarz projektów generuje zwycięski duet złożony z neutralności betonu i estetycznej siły nasyconego procesu pracy, który przynależy architekturze. Świat, w którym przeszłość i teraźniejszość, tradycja i innowacje technologiczne znajdują swoje pełne ulepszenie. Florim to gwarancja zaufania i poszanowania środowiska!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek