FLOOR_STORY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów

FLOOR_STORY

Producent: Floor_Story

Jesteśmy nie tylko najbardziej przyjaznym sprzedawcą dywanów we wschodnim Londynie, ale także producentem pięknych dywanów, dbającym o rzemiosło i niepowtarzalne wzornictwo. Nasz salon wystawowy z siedzibą w londyńskiej dzielnicy Shoreditch jest domem dla ręcznie robionych dywanów, które udowadniają, że nasze nieszablonowe podejście do projektowania dywanów daje najlepsze wyniki.

Dzięki wspieraniu młodych talentów projektantów i współpracy z uznanymi gwiazdami zbudowaliśmy wyjątkowa, a czasem lewostronna kolekcja pięknie wykonanych dywanów. Stojąc obok odkryć dokonanych podczas naszych regularnych podróży, a także serii projektów wewnętrznych, w FLOOR_STORY znajdziesz dywany, które celebrują różnorodność i kreatywność.

W naszych wspólnych projektach kapsułowych z uznanymi projektantami, w tym takimi nazwiskami jak Camille Walala, Dame Zandra Rhodes, Sebastian Wrong i 2LG, wraz z jednymi z najbardziej znanych młodych talentów w kraju, FLOOR_STORY Designer Collection stała się drogowskazem dla dywanów jako wyraziste medium i zyskała znaczne uznanie.

I jest też nasza wewnętrzna kolekcja , przynosząc do Twojego domu piękne dywany zaprojektowane przez nas i ręcznie wykonane w najlepszej jakości przez najlepszych rzemieślników na świecie. Kolekcja FLOOR_STORY jest starannie dobierana, aby zapewnić odważne i lewicowe podejście do dywanów.

Traktujemy nasze wytwarzanie niezwykle poważnie, współpracując tylko z najbardziej etycznymi centrami tkackimi, aby tworzyć dywany o wyjątkowej jakości. Używając tylko najlepszej wełny i jedwabiu, tkają i ręcznie tkają dywany z drobiazgową dbałością o szczegóły , co jest możliwe tylko dzięki ich doświadczeniu i zrozumieniu rzemiosła dywanowego. Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą GoodWeave, a nasze dywany są dostarczane z etykietą GoodWeave.

Twój nowy dywan powinien być idealnie dopasowany, dlatego oferujemy również niestandardowy program Made-to-Order we wszystkich naszych kolekcjach projektantów i stylach wewnętrznych . Uszyjemy je w dowolnym rozmiarze i kolorystyce, upewniając się, że Twój dywan będzie pasował do Twojego domu tak, jak powinien. Oczywiście, jeśli masz swój własny pomysł na dywanową nirwanę, możemy to również zrobić. Dzięki temu wszystkiemu zrozumiesz, dlaczego zdobyliśmy tytuł najbardziej przyjaznego sprzedawcy dywanów we wschodnim Londynie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek