FLAT'N

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

FLAT'N

Producent: Flat'n

Od 2015 roku projektant produktu Sascha Schiller i jego marka FLAT'N tworzą ponadczasowe i nowoczesne dywany, które łączą w sobie najwyższą jakość, funkcjonalność i niepowtarzalne wzornictwo. Po prostu okrągłe, kwadratowe lub prostokątne dywany, których z pewnością nie znajdziesz w asortymencie FLAT'N, ponieważ kontur każdego dywanu jest zgodny z jego własnym, charakterystycznym wzorem i projektem.

subtelna linia lub zinterpretuj klasyczny motyw perskiego dywanu w nowoczesny sposób - pojawiające się efekty tworzą fascynujący optyczny przyciągający wzrok w każdym pomieszczeniu. Ponadto firma z Kolonii korzysta z małego, wyłącznie niemieckiego łańcucha dostaw. „Mamy bardzo krótki, przejrzysty łańcuch produkcyjny i osobiście znamy wszystkich naszych partnerów”, mówi Schiller. Te solidne dywany są odpowiednie zarówno dla segmentu mieszkaniowego, jak i kontraktowego – zaprojektowane przez FLAT'N w Kolonii. Wyprodukowane w Niemczech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek