FIT INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

FIT INTERIORS

Producent: Fit Interiors

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w sektorze fitness i wellness, Fit Interiors wnosi doskonałość włoskiego wzornictwa i jakości produkcji do projektów fitness i wellness na całym świecie, z wyraźnym naciskiem na konkretne potrzeby użytkowników. Fit Interiors to marka Gruppo P&G Srl, rodzinnej firmy produkującej meble z drewna i na wymiar, założonej w 1978 roku w Dolinie Wellness we Włoszech. W latach 90-tych Fit Interiors rozpoczyna pracę dla głównych firm z branży Fitness i Rekreacji, produkując meble do szatni do siłowni.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w zarządzaniu i misji zorientowanej na design, Fit Interiors wkrótce staje się włoską firmą. lider na rynku, którego znaczna część produkcji jest eksportowana do krajów europejskich i zamorskich. Od 2006 roku Fit Interiors rozszerza zakres swoich prac, a wraz z własnym działem badawczo-rozwojowym rozpoczyna projektowanie i produkcję lad recepcyjnych i innych pomieszczeń na wymiar, z różnych materiałów, gdzie kompetencje techniczne i podejście do projektowania wymagają idealnego dopasowania i zapewnienia znacznej niepowtarzalność do każdego klienta i projektu. W dzisiejszych czasach Fit interiors coraz częściej obsługuje różne branże: fitness, SPA, wellness, baseny, hotele, przychodnie, szkoły, muzea i siedziby firm. Nasze produkty w coraz większym stopniu obejmują pełne wyposażenie klubu: szafki, szafki na przesyłki, lady recepcyjne, ławki do przebieralni, siedzenia i stoły w salonach, kabiny prysznicowe i toaletowe, półki pod toaletki i lustra. Fit Interiors jest obecnie liderem w tych sektorach we Włoszech i ma ugruntowaną pozycję w całej Europie i na rynkach zagranicznych, dzięki sieci rezydentów i dystrybutorów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek