FISCHER MÖBEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 177 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 177 elementów

FISCHER MÖBEL

Producent: Fischer Möbel

Od 1984 roku Fischer Möbel jest synonimem ekskluzywnych mebli ogrodowych z designem. Rodzinna firma z siedzibą w Schlierbach, niedaleko Stuttgartu, ma swoje korzenie w tartaku, istniejącą od pokoleń. Dlatego zamiłowanie do naturalnego drewna. Połączenie drewna, jakości i rzemiosła przyczynia się do sukcesu firmy Fischer Möbel na przestrzeni dziesięcioleci. Sukces daleko poza granicami Niemiec. Fischer Möbel to innowacja zamiast monotonii, jakość zamiast masowej produkcji i wreszcie funkcjonalność zamiast prostoty użytkowania. Liczne międzynarodowe nagrody za wzornictwo potwierdzają wiedzę połączoną z pasją, która określa udaną drogę Fischer Möbel.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek